Erkekler bir kızdan hoşlanmadığını nasıl belli etmeli?

Az önce bir soru gördüm benim de aklıma bu soru takıldı. Mesela bir ortamda bir kızın bizden hoşlandığını fark ettik ama biz o kızdan hoşlanmıyoruz.

Kızlar sizce erkekler böyle bir durumda hoşlanmadığını nasıl belli etmeli? Siz nasıl belli etmemizi isterdiniz?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Bayan hoşlanmadığı zaman özel bir kılığa girmiyordur herhalde, erkek te girmesin. Uzak ve mesafeli olsun.

0|0
    0|0
  • hacım, ortak, gardaş , hacı cavcavv gibi hitapları bi kere kullanırsan bile bence yeterli ;9

1|0
    0|0
  • hoşlanmıyosan kese kağıdı geçirirsin onu düşün bence. suratına bakma aşağıları kes sende :)

0|0
    0|0
  • soğuk davran onu tersle onun takma onu rezil et arkasından laflar söyle herkzin yanında ona bir takma isim bile takabilirsn bn genled böyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • "Kızım sana bakınca insanın 31 bile çekesi gelmiyor!" de :D

0|0
    0|0
  • Sölediklerine cevap verme:)

0|0
    0|0
  • yeter artık seni sevmiyorum istemiyorum kardeşim zorlamı diyerek haykırarak yüzüne

0|0
    0|0
  • ya benım olay sudur kısaca kızla kesırım kız bakar ben bakarım tren gıder okuz bakar aynen buna esdegerdır.Nese kız bekler bakar felan ben gıdıp konusmam tabi genel olarak :) kız zaten anlar hoslandıgını bakarsan tabı abaza gıbı bakma*:D o bakıslar bombadır.Kızda sana sureklı bakıyosa senı arıyosa o gozler dokulmelı agzından sozler aga !

0|0
    0|0
Yükleniyor...