Pilates + fitness style etkisi?

millet haftada 3gün gunde 1bucuk saat fitness+pilates yapsam sıkılasma etkisi ne kadar surede gosterir? birde dumblle lar on kolumu sisirdi arkasi normal abuk bir goruntu olsun istemiorum arka tarafi icin napabilirim? squat ve duz karin icin oneri hareketleriniz neler

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• kolun arka tarafı için;tek dumbell enseye sarkıtma , dumbbell kickback ve Standing one arm triceps Extensions hareketlerini yapabilirsin 3x10 tekrarr ya da 8 zamanla arttır , valla sporun etkisi sana bağlı beslenmene bağlı düzenli yaparsan güzel beslenirsen 2 aya falan alırsın meyvelerini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güreş tut.

0|0
    0|0
  • Gunde bir bucuk saat spor yapilmaz. Once bunu ogrenmekle basla. Ideal olani 40 dk. Arka kol icin gerekli hareketleri yaparsan abuk bir goruntu olmaz.

0|0
    0|0
    • mecbur 1.5 abi 45-50dk fitness 35dk pilates suruo

• salondaki hocalar arka arkaya bse olmaz dedi haftada 3gun bayan gunu malesef ama ben sole bse yapiom sabah aksam gidiom ayni gun icinde :)

• Salondaki hocalarin her dedigine inanma. Turkiyede salin acmaya yetkili bunun egitimini almis 2000 kisi varsa 10000 salon var. Hesabini yap :) o bir bucuk saati sabah aksama bolup yapiyorsan olabilir. Ama bir giriste o cok uzun bir sure

• Ohaaa azime bak , azime bana bak bana
    Ağırliklarla fazla ugrasma kalorisiz yiyecekler tuket birde plates +kosu dene fit olmak icin kas olma yaa :(

0|0
    0|0
  • 1 ayda göstermeye başlar 6 ay 1 sene arası taş olursun kardeş

0|0
    0|0
  • çalış senin de olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...