10-15 gun ara verdim fittnesa dun yaptim bugun bel bacak agrisindan kalkamiyirum?

Ya arkadasllar bu nedir belim bacagim hayir evde calisiyorum genelde de spor yapan biriyim derslerim agir diye azcik ara vermiatim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Fitness öyle gerçekten bende sürekli yapıyordum bir ara verdim 2-3 hafta. Sanki ilk defa yapıyormuşum gibi ağrı çektim. Tempoyu o düzeni bozmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Bacaklar oyle hocam ya. Bacak en buyuk kas ve kaslara tendonlar zayif oldugu icin oluyur.. bacak agrisi cekmedigim idman bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ara verip kaldığın tempodan devam ettiysen normaldir :) haliyle formun ilk hafta duşuk olur 2. Hafta toparlarsın bence normaldir kaslar nankordur ara verildiğin de rahatlarlar :))

0|0
    0|0
  • Sen ne diyosun ya ben aylar sonra başladım ilk günün ardından 4 gündür kendime gelemedim yarın gideceğim tekrar inş :)

0|0
    0|0
  • Cokk yanlis yaptı cook

0|0
    0|0
  • fazla kasma be yavru

0|0
    0|0
  • Masaj ister misin :D

0|0
    0|0
  • fittnes denıldıgınde hep fitne fesat aklıma geliyor hee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Düzelir 1-2 güne fazla sıkıntı yapma hareketlerin sayısını azaltarak her gün yapmaya gayret et sonra da ılık suyla duş al özellikle ağrıyan yerlerine hafif hafif masaj yap duştayken o ılık suyla beraber yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...