Protein tozu zararli mi? sportifler bir gelsin bakim kararsiz kaldim?

Protein tozu zararli mi spora yazildim hafiften kas kutlemi arttirmak istiyorum cok kullanmayi da dusunmuyorum bir gun arayla bir doz o da spor yaparken

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Whey kullan.. hayır dozajını ayarlarsan sıkıntı olmaz. Ama daha yeni başlamışsın. En az 3 ay geçsin. Temeli attıktan sonra başla protein takviyesine. Ayrıca, zararlı olan protein değil steroiddir. Whey ler zaten süt tozundan yapılır. Yoğunlaştırılmış protein vardır. Kolay gelsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Değildir hocam supplementler gıda takviyeleridir. Aslında hiç bişey zararlı değil buna anabolic steroidlerde dahil herken bir amacı vardır kimi oldukça buyumek ister kimi sadece kendini tatmin edecek kadar ister bu kişiden kişiye değişir herkesin bu spordan beklentisi farklıdır. İlk 3 ay kasların alışsın kullanma beslenmeni duzgun yap hızlı gelişiceksin zaten 6 ay boyunca sonrasın da ise toza başlayabilirsin tabi öncelik her zaman yemek lukse kaçmak daima 2. Plan :)

0|1
    0|0
  • bana göre zararlı ben protein tozuna karşıyım belki bilimsel zararı yoktur ama bana göre zararı var. ben her zaman herşeyin doğalını savunurum. proteini yemeklerdende alırız fakat adı üsütünde bunlar takviye protein. hem zaten spora yeni başlamışsın protein tozuna gerek yok henüz.

0|1
    0|0
  • Öyle kullanmayı dusunuosan hic alma benden sana tavsiye 1 ölçek gunde bir defa bir işe yaramaz onun yerine kaliteli proteinler al et filan

0|1
    0|1
  • protein tozunda zarar yok merak etme yararı da çok

0|1
    0|0
    • Sen kullandin mi? Whey mi kullandin

• ne oldu prens zade dilini mi yuttun?

• Atisip birbirinizi yormayin

• Hacı bilinçsiz yani fazla kullanımı kısırlığa ve böbrek taşına yol açıyo doğal olarakfs sivilce yapıyor

0|1
    0|0
  • fazla aşırıya kaçma bişey olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...