Neden herşey beni buluyor ?

okudum ettim işe girdim işten atıldım .şimdi iş arıyorum bulamıyorum .karşıma hep kötü niyetli insanlar çıkıyor .evlenmek istiyorum iki kiişi oldu beğendiğim onlarda kötü niyetli çıktı .neden hep bütün terslikler beni buluyor .bıktım artık .sabah kalkmak bile istemiyorum .ne olcak bu halim ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle isyan etmeyerek sabah uyanabilirsin. Dünya hayatının amacı imtihan olduğuna göre sürekli istediğin şeyler gerçekleşseydi , " neden Allah'ım her istediğim oluyor " diye söylenecek miydin ? Onun için sabredip güzel günleri bekleyeceksin. Kim sabrederse mükafatını fazlasıyla alır diye Allah buyuruyor.

0|0
    0|0
    • isyan değil ki .sadece uyanmak istemiyorum .anlamıyorsun isyan değil asla .sadece canım çok yanıyor

• ya git akam akşam sinirimi bozma defol .isyan değil tabiki tövbe haşa ya .insanların acılarından malzama yapma kendine hasta ruhlu insan

• Ne malzeme yapacağım be. Sana insanca bir şeyler yazmaya çalıştık. Allah sabır versin ne diyeyim. Tövbe tövbe.

Erkekler Ne Diyor 2

• Allaha dua et... Ve kendine olan güvenini kaybetme... Mutlaka birgün karşılaşmayı arzuladığın kişiler karşına çıkacakır...

0|0
    0|0
  • iyi olacak mutlaka birgün olacak sadece biraz zaman alacak

0|0
    0|0
    • aynen öyle bide evlen diye baskı yapıyolar .evlenmek istemiyorum şu an hazır değilim .yaşım 25 ama istemiyorum ne yapiyim .düzenimi kurmadan düünmüyorum .olur olmaz kişilerle evlendirmek istiyorlar

• şu yaşıma geldim ne evlenmeyi nede sevgili hayatını tasvip etmiyorum.toplumda empati yok o yüzden biz nasıl gördüysek onu uygularız mantığı var karşıdakinin düşüncesine saygı göstermeden.karar senin kararın ergen de değilsin.o yüzden evliliğin 2 kişilik bir mesele olduğu anlasalar iyi olur.seni kaybetmeden yada kırmadan

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...