Babam beni sevmiyor. Ne yapayım?

birlikte hiçbir öğünü yemiyoruz.birlikte dışarıda çıkmıyoruz.evdede oturmuyoruz.hiçbirşeyimle ilgilenmiyorda...kendine ait bir işi var.iş 6da biterken o 10a kadar orda oturuyor.ve internette oyun oynuyor chatleşiyor ya da film izliyor.chatleştiği kızlarlada annemi aldatıyor.bu sürekli başımıza geliyor.annemde bende bıktım.ne yapayım söyleyin

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• benimde öyle tek fark babam annemi aldatmıyo işi bitince eve geliyo ama hç evlat sevgisi yok bu yaşıma kadar hiç babamı öptüğümü yada babamn beni öptüğünü bilmem bayramlarda bile öpmyz brbrmzi sadece tokalaşırız ama ailemizi seçme gibi bi şansımız olmadığı için öyle kabullenmktn başka bi çaremz yok :D:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Baban evden baya bir kopmuş. Annen de durumu biliyorsa konuşacaksınız yoksa işin sonu ayrılık gibi duruyor maalesef. Şu erkeklerden ben bile bazen nefret ediyorum ya !

0|0
    0|0
  • ders alacağı bi oyun çevirin bi süre ayrı yaşayın mesela değerinizi anlarsa elbet gelir:)

0|0
    0|0
  • kelepirden bi silah ayarlayabilirim istersen

0|0
    0|0
  • baban kaç yaşında senin yaa

0|0
    0|1
  • Allah kolaylık versin ya senin durumunda zor :(

0|0
    0|0
  • annen bence babana az ilgi göstermeye başlamış. dolayısıyla sende.. ama aranızdaki buzları nasıl eritebileceğiniz konusunda hiç bi fikrim yok maalesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• annen babanla oturup konuşsun

0|0
    0|0
    • sorunda bu.sucluyken savunmaya geciyor.konusmuyor.

• nere gidelim.ona baglıyız.nere gidebilirz.gidecek yerimiz yok.ailemız yurtdısında.

• öyleyse kendi haline bırakın madem laftan anlamıyor. sen annene destek ol birbirnzi tamamlayın

• Sen birşey yapamazsın ki yapabiliyorsa annenin birşeyler yapması gerek..

0|0
    0|0
  • Annenle baban boşansın.

0|0
    0|0
  • Sevmesi için bir şey yapamazsın yapma da zaten. Bu karakterde biri büyük ihtimal çocuğunu düşünmüyordur. Sen annene daha yakın ol ve babandan dolayı moralini bozmamaya çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...