Son çarem yanına gitmeli miyim?

Ben,bana göre hayatımın en büyük hatasını beni seven insanı kaybederek yaptım.2 yıl önce tam da bugün ayrıldık onunla...17 temmuz 2010'du.o zaman gayet umursamaz,gayet emin atmıştım ona o ağır ayrılık mesajını.4 yıllıktı ilişkimiz.üniversite bitince ayrı şehirlerde sürdürmeye çalıştık ilişkimizi son 1 yıl.ama onun ilgisizliği ve bu ilgisizliğine uydurduğu kılıflar canıma tak etmişti.en son,babasının kansere yakalanışı bana evlenip ailesiyle aynı evde yaşamamızı teklif etmesiyle ipler koptu.ben istemedim,hayallerim farklıydı dedim.bunun üzerine o kopsa da benden,ben aradım sordum her defasında babasını,kenedeni.ama artık dayanacak gücümün kalmadığı o gün attım o ayrılık mesajını,çok ağırdı..babası hasta olan birine atılmayacak kadar ağır...bitti...o mesajıma cevap bile vermedi.

mesajımın ertesi günü babasını kaybetmiş...ben bunu öğrendiğim an,yani geçen yıl mayıs ayından beri ona ulaşmaya çalışıyorum..zaten pişman ve onun yerini doldurmanın mümkün olmadığının bilinciyle kendimi seferber ediyorum.telefonunu iptal etmiş.arkadaşlarını yeni numarasını vermemeleri konusunda tembihlemiş.maille ulaşmaya çalıştım 1 hafta kdr mailleştik.ayrılıp keyfime baktıığımı,en kötü günlerinde yanında olmadığımı,bir daha asla bir araaya gelmeyeceğini söyledi.bunun yanında facebookdan beni gizlice takip etmiş,hoşlanmadığı kişilerle facebookda görüşmemi hazmedemiyor ve bir arkadaşla dışarda da görüştüğümü iddia ediyor.inanmıyor bana bitti diyor.ama olmuyo,ne yapsam da olmuyor.bana attığı en son mailim üzerinden 7 ay geçti o 7 ayın yaklaşık her günü cevap gelmemesine rağmen yazıyorum.çarelerim tükeniyor,umudum azalıyor. Tek çarem iş yerini aramaktı benim yerime durumuma dayanamayıp,tanışıklığı da olduğu için halam aradı...kalbim acıdı,canım yandı onun sesini duyunca.onunsa sesi titredi.ama yok...yaklaşık 20 dk konuştular ama numarasını yine vermedi.hakkımı helal ediyorum,o beni mahfetti gününü gün etti ben neler duydum,olmaz diyor.halam" zamana bırakın önyargılı olma,bir kere dinle onu" dese de olmaz dedi.çarem bitti.bugün ona halamla konuşmasıyla ilgili mail attım ve yanına geleceğimi söyledim.ama hala cevap yok.

şimdi tek yolum kaldı.o da türkiyenin öbür ucuna,onun yanına gitmek.yüzüme bakar mı bakmaz mı diye önemsemeyerek..ailem,arkadaşlarım iyi düşün,bekle deseler de ben son çaremi de değerlendirmek istiyorum.belki onu bulamayaacağım belki göremeyeceğim ama kalbim git diyor.[/QUOTE]

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• adam haklı en zor anında onu yalnız bıraktın o neler çekti bilmedin yanında olmadın şimdi bende olsam istemezdim

0|0
    0|0
    • Kesinlikle haklisin.cok pismanim ama cok. Gitsem cikar mi karsima benle konusr mu bilmiyorum. Onun hakkinda su an tek bildigim sey is yeri.onu bulabilmem bir tek orda mumkun cikarsa tabi karsima.

Erkekler Ne Diyor 2

• .[/QUOTE] kısmına dikkat ettim sadece alıntı yaparken kullanılır,bir de 17 temmuzda ayrıldık tam 2 sene oldu diosun olmuş 22 temmuz..kısaca alıntı yapmışsın kardeş kopyala yapıştır

0|0
    0|0
    • Kopyaladim evet.O tarihlere pek takilmasaniz.konum cok uzundu ve bu konum iki ayri sitede daha var baska sitedeki konumdan kopyaladim. Problem mi bu?

• okumadım yada daha sonra okurum..:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok haklı en zor zamanında yanında olmalıydın. ama yüreğinin sesini dinle

0|0
    0|0
    • O donem onu bahane ediyor gibi geldi.ayrilik mesajima hicbir tepki vermedi.hirs yaptim fazlasiyla.sonra da hic umurumda degilmis gibi davrandim.meger sosyal medyada beni takip ediyormus facebookdan twitterdan.ve bir cocukla konusmama takmis hic hoslamadigi bir kisiydi. Affederse insanlar laf edermis.bak baskalariyla konustu gorustu de yine de kabul etti bbu kizi dermis.tek problem ona gore benim "keyif catmam" "gunumu gun etmem". .bence hakli oldugu knu onu zor gnnde yalniz birakmam

• en zor zamanında yanında olmamışsın aslında haklı yani istememek de sen elinden geleni yap

0|0
    0|0
    • Vicdanim rahat degil. Icimde hep keskeler var.

Yükleniyor...