Arkadaslar ben 10 set 1,5 kg dambil kaldiriyorum hergun?

Cok fazla degisim olmadi omuzlarimin daha dik durmasini da istiyorum dardi omuzlarim nasil acabilirim ya

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Resistance Band alman işine yarayacaktır eğer evde çalışıyorsan. Bir çok hareketi yapmana imkan sağlayacaktır. Egzersizlere gelince, yana açış hareketi omuz kasların için genişlemesine yardımcı olacaktır. 12x3 set uygun olacakır, ilerledikçe arttırabilirsin. Daha sonra shoulder press omuz kaslarını aktive eden güzel bir harekettir. Yine ön omuzlarını çalıştıran front raise hareketini de ekledikçe omuzlarındaki hafif gelişimi hissedebilirsin. Tabi bunlardan ziyade önce kendi vücuduna hükmetmelisin yani kendi vücut ağırlığınla çalış. Örnek vermek gerekirse günde 40 şınav çek. 4 sete böl 4x10 yani her set 10 tekrar. Birkaç hafta sonra her seti 15 tekrara çıkar. Yapabiliyorsan daha da üstüne çıkmayı dene. Böyle yaptıkça önce kuvvet kazanacaksın. Daha sonra serbest ağırlıklarla vücudunun belirli noktalarını da geliştirebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• enduransını artırıyorsun. hangi pozisyonlarda hangi kas gruplarını çalıştırıyorsun. biz ortopedik hastalara 1 kg 3 kg arası veriyor çalıştırıyoruz. 1.5 kilogram sağlıklı bir insan için kuvvet artışı sağlamaz.

0|0
    0|0
  • Omuzların dikliği kanatla daha kolay olur. Şınav barfiks yap bence.

0|0
    0|0
  • ne kadar dır yapıyorsun ki değişim olcak bide o ağırlıkla nasıl değişim olsun onuda anlamadım :D

0|0
    0|0
  • 1.5 kg ile 15 senede olur bu dediğin. Spor salonuna yazıl ya da internetten videoları takip et düzenli antremanla olur ancak.

0|0
    0|0
  • omuz çalış o zaman. oturulup arkadan yük kaldırılan bir alet vardı onla

0|0
    0|0
  • Omuz genislemez ki ya kemik yapisindandir o nasıl durcagini belirlersin ama görünüşü yani

0|0
    0|0
  • Kanat ve trapez kaslarını çalıştır omuz şişir yanlış çalışmışsındır

0|0
    0|0
  • daha çok çalış senin de olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...