Yolda yürüyorsunuz herkese bakar mısınız ?

Arkadaşlar siz yolda yürüyorsunuz diyelim karşı taraftanda karşı cisten biri geliyor siz hemen bakarmısınız yoksa beğeniyorsanızmı bakarsınız ? Bakarsanız ne düşünürsünüz ? Oda size baktığı an ne yaparsınız ?

0|0
26|22

En İyi Erkek Görüşü

• yolda yürürken asla kimseye bakmam buna özen gösteriyorum özellikle karşı cinsimde olanlara çünkü yanlış anlaşılmaktan korkarım ve onlara saygısızlık yaptığımı düşünürüm bu yüzden çoğu zaman önüme bakarak yürürüm.

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Herkese bakmam ama yaşLı_genç kadın_erkek ne giydikLerini inceLerim çaktırmam :)

0|0
    0|0
  • bakmadan nasıl beğenicem.. gözüm ilişirse de bakarım

0|0
    0|0
  • güneş gözlüğümü takarım yolda yürürken herkese bakarım.

0|0
    0|0
  • ben insanların yüzüne bakmam sadece çarpmamak için yoluma bakarım sonra laf atanlar aptalca bakanları falan görüyorum rahatsız oluyorum. sinirimi bozmamak için bakmıyorum .

0|1
    0|0
  • Lan hergeçene bakalır mı :D çevremle pek ilgilenmiyorum ama dikkatimi çekenler oluyor biriyle göz göze geldiğimde direkt çevirirm kafamı :D

0|0
    0|0
  • Bakmam ama özellikle inceleyenleri insan hissediyor istemsinler bakıyorsunuz bakılan yere dogru.

Herseye rağmen kimseyi incelemem.

0|0
    0|0
  • Karşıdan gelen bakıyorsa dik dik bakarım ki kafasını çevirsin.

0|0
    0|0
  • Belli etmeden bakarım eğer gerçekten hoş biri ile yolum kesişirse yoksa ilgi alanım değil :D

0|0
    0|0
  • beğeniyorsam ve sevgilim yoksa bakarım.bana baktığında gözlerimi kaçırır yoluma devm ederim

0|0
    0|0
  • ya yere bakarım çok sakar olduğum için yada en uzak noktaya bakarım sürekli yere bakmak insanı ezik gibi gösteriyor çünkü

0|0
    0|0
  • birine benzettimse bakarım, durup dururken bakmam elkızı-elogluna, bana bakarsa kafamı cevirir gormemis gibi yaparım beklerim o seslensin (tanıdıksa)

0|0
    0|0
    • bakarmısınız hanfendi sizi biryerlerden tanıyor gibiyim sankin ki :):)

• tanıdıklarım agnosia problemim oldugunu bilir.

• hoş bir tipse bakarım

0|0
    0|0
  • bakarım ama görmem :(

0|2
    0|1
  • Şimdi çok ilgimi çekerse bakarım ama çaktırmam o ayrı =P.

0|0
    0|0
    • dimi çekinirsin:)

• sevgili senin olmadan neden bakıyorsun ki :)))))

• Hay allahım ya :D.Sende abarttıkça abartıyorsun ha!.Benim olmasına gerek yok bu konuda bakarsam bakarım ve evet görürse çekinirim çaktırmam :D.

• ben de bakmam, göz teması kurmam kimseyle.

0|0
    0|0
  • sokakta bakışma olayını çok gereksiz ve abazanca buluyorum.

0|1
    0|0
  • öf ya bu bakışma şeyleri.iyi misiniz ya?üç kişi mi yaşıyorsunuz o sokakta.taşralı dertleri!sinirlendim.

0|0
    2|1
  • bakmam

0|0
    0|0
  • ben bakmıyorum bakmalarınıda istemiyorum

0|0
    0|0
  • kafamı kaldırdıgımda baktıgım oluyor

0|0
    0|0
    • yalan atmam için bir sebep yok herkes bir değildir senin tandıkların gördüklerin abazan,yeni görme olduklarından herkesi bir tutuyorsun.

• gozumuzu mu kapayalim yoldan geçerken oylesine bakarim ben

0|0
    0|0
  • yere bakarim genelikle karsi cinsden birini gördügüm zaman

0|0
    0|0
  • yoluma bakarım..

0|0
    0|1
  • Hacıt bakmadan beğendiğime nasıl karar vereyim allasen.

0|0
    0|1
  • Genelde yere bakarım yada kimse yokmuş gibi davranırım :))

0|0
    0|0
  • bana bakıyorsa bende ona bakar ve gülümserim hele yanında karısı varsa çok daha güzel olur böyle kadın farkeder sinirli sinirli bakar falan :D

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 21

• soruda yanlışlık var.beğenmek içinde beğenmemek içinde önce bakmak gerekiyor.yani evet bakarız.ama bakmadan bakmayada fark var.göz ucuyla anlık bakıp rahatsız etmeden geçip gitmek var birde öküz gibi bakmak var ki hiç hoş değil.bunu yapan hemcinslerimi de kınıyorum.

1|0
    0|0
  • sadece güzel kızlara bakarım

0|1
    0|0
  • dümdüz önüme bakarım kimseyle ilgilenmem. hatta bu yüzden yoldan geçen tanıdıklar "görmemezlikten geliyorsun haa" derler de... işte o öyle değildir aslında...

0|0
    0|0
  • Ya benimki hastalık mı ne oldu artık biri bana bakınca bana aşık mı oldu diye düşünüyorum biliyorums saçma hem de çok saçma da işte...

0|0
    0|0
  • Bakmadan birini nasil begenirsin ki ?

Illaki herkes karsidakine bir kez olsun bakar herhalde kim diye

0|0
    0|0
  • eger karşıdaki kız giyimiyle fiziğiyle ben buradayım tarzında ise birde masummiyet güzellik olan kızlara bakarım ama çaktırmadan güneş gözlüklerin arkasından bakarım

0|0
    0|0
  • ben laf atıyorum kovalıyorum şşt yavru hepsi senınmı dıyorum vay vay vay vay yapıyorum sonra sonra sonra :D:D

0|0
    0|0
  • "Genelde" bakmam bakıpta g*tlerini kaldırmam kızların.

hem tanımadan etmeden göğüs ölçüsü kalça ölçüsü yada dünyalar güzeli olmasının zerre önemi yoktur.

0|0
    0|0
  • bakmam bakarsada keyfı bilir bir kız bakıyor dıyede hemen ergen tribine girmem :)

0|0
    0|0
  • önüme bakarım.

0|0
    0|0
  • güzelse bakarım

0|0
    0|0
  • Yüzüne bakarım sadece:)

0|0
    0|0
  • güzele bakarım

0|0
    0|0
  • Hiç kimsenin gözünün içine bakmam kadın olsun erkek olsun direk önüme bakarım .

0|0
    0|0
  • her gecene bakmam ama bazen kalçalara baktıgım olur. ve güzel bir pantolon giymişsse tabiki...

0|0
    0|0
  • sapık mıyım niye her gelen geçene bakıyım :D

0|0
    0|0
  • Herkese bakmam...

0|0
    0|0
  • İster istemez bakarım ama güzelse dikkatlice süzerim tabi :)

0|0
    0|0
  • bakmam, önce o baksın, sonra bir dilekçe yazsın.

0|0
    0|0
  • ilgimi cekerse bakarim, o da bakiyorsa gulumser gecerim

0|0
    0|0
  • neden herkese bakayım abazan değilim sapık değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...