Dortmund'dan taraftarına alkol uyarısı?

Kulübün internet sayfasından yapılan çağrıda, "Bir İslam ülkesinde misafir olacağız. İstanbul bir Avrupa kenti olarak şekillenmişse de kamusal alanda alkollü içki tüketilmesi hoş karşılanmaz. İstenilmeyen bir durum olarak polisle tartışma çıkabilir. Bu yüzden sizlerden şehir içinde çok saygılı ve ölçülü davranmanızı rica ediyoruz" denildi.

spor.mynet.com/.../...tarlarina-alkol-uyarisi.html

Gerçekten çok anlayışlı bir ekiple karşılaşmayacakmyız? Ne güzel ki böyle şeylere dikkat ediyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet uyarı çok güzel gerçekten. Olabilecek sorunlara önceden önlem almaya çalışmışlar.. Fakat İslam ülkesi? bu kısma takıldım.. yine de ince düşünmüşler bizim gibi özellikle sporda anlayışsız bir millet için, fazla bize.

0|0
    0|0
    • Evet güzel dedin gerçekten.. Bizim holiganlarımıza fazla olduğunu düşünüyorum. Onlar daha maça başlamadan büyüklüklerini gösterdiler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Alkol canmış onur dedi :D:Dd:d:

0|0
    0|0
  • vaybe politika budur iste.. simdi türkiyedekiler almanlar nekadar asil nekadar düsünceli nekadar saygili insanlar der oysa...

0|0
    0|0
    • Gösteriş amaçlı yapılsa bile.. Bile diyorum yani böyle bir duyuruyu hangi türk takımı yapmış?

• Bence çok fesatça düşünüyorsun. Ha alman takımında tanıdıkların varsa bilemeyeceğim..

• saf oldugun icin dicem ama hayir inanmak istedigine inandigin icin.. anliyorum seni nede olsa bilmedigin cok sey var onlar hakkinda.. neyse beni anlamani beklemiyorum zaten sadece bu konudaki düsüncelerimi yazmak istedim.. keyfine bak sen

• Gercekten cok anlayisli bir ekiple karsilasacagiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hassas bir klupmus demekki..
    tebrik ederim onlari.

0|0
    0|0
  • Maçtan önce bizim Türkler'in birayı varille kafaya diktiklerini görünce onlar da yeminlerini bozacak...

1|0
    0|0
    • Bizim holiganlarımız hak etmiyorlar zaten bu saygıyı. Hani türk takımı böyle bir duyuru yapardı ki.

• Bana göre dünyanın en iyi taraftarı Dordmunt'un taraftarı. Her ne kadar Fanatik Galatasaray'lı olsamda bu bir gerçek...

0|0
    0|0
  • Dortmund çok büyük saygı duyduğum bir klüp. tebrik etmek lazım

0|0
    0|0
  • iyi düşünmüşler helal olsun

0|0
    0|0
  • Gerçekten tebrik etmek lazım

0|0
    0|0
  • adamlar işini biliyor hacı