Sevgiliniz böyle yapsa n'apardınız?

Eğer sevgiliniz sizinle msnde yada facebook ta konuşuren 3 dakikada anca cevap veriyorsa ve kısa kesiyorsa ne yapardınız?

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• işin varsa sonra konuşalm derm

0|0
    0|0
    • gerçek anlamda mı yoksa iğneleyici bir şekilde mi? :D

• verdgi cvba göre her ikisde olablr =) eger gercekten mantıklı bir meşguliyet söylerse gercek anlamda iyimser yaklşrm bahanesi sacma gelrse ne bilyim oyun oynuyorum, bişey okuyorum yada film izlyrm vs tarznda o zaman iğneleyiciye döner =)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• o 3 dk sonra mesaj atıyosa ,bnde maç oynarım.her maç bitiminden sonra mesaj atarım :d eninde sonunda patlar ve bu sefer hıc mesaj atmam.triplere girer :d bnle konuscaksa ,işi olmyacak :d

0|0
    0|0
  • dişini sık sende 5 dakkada cevap ver. hatta konuşmaya böyle merak olacak birşey yap. ama geç cevap ver. bundan rahatsız olduğunu söyleyince aynısını kendisinin yaptığını söyle. hatta abartıp tam konuşmanın ortasında birden kapat :D çünkü bu benimde başıma geldi, adam gibi söylüyorum beni tak diye, of kafana taktığın şeye bak diyorlar. bende onları takıyorum, o zaman iflah oluyorlar :)

0|0
    0|0
  • Ben varya böyle davranacak olan sevgili taaaa içine... Ya boşver sana sanal alemde böyle davranan insanı sen ne yapacaksın ki belli ki sana değer vermiyor işte. Ya akıl var mantık eğer bir insanın hayatında sevgilisi varsa o her zaman arkadaşlarından daha önce gelir.

0|0
    0|0
    • ne yapmayı önerirsin peki?

• Valla sana sözde sevgili değil ÖZDE sevgili lazım. Senin anlattığın gibi seni mesajlaşırken bekletiyorsa sana fazla bir değer vermemiş demektir bence yuva yıkmak gibi olmasın ama ayrılabilirsin.

• Neden geç yazdığını sorarım napıcam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Her zaman böyLe yapıyorsa sorun var.. Ama bir iki kereyse

anLayışLa karşıLa...

Gerçekten bekLetiLmek adamı fıtık eder... :/

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorsun sen lan öküz benımle ılgılen kırıcam pcyı kafanda.

Derim o da kuzuya döner:)

1|1
    0|0
  • ben sinir olurum . sevgisinin azaldığının gösterir her zaman yapıyorsa.

0|0
    0|0
  • bende baskalarıyla konusurum

0|0
    0|0
  • bende aynısı yaparım veya söylerim ne yapıyosun sen azcık benle ilgiilen lan falan :))

0|0
    0|0
  • benden önemli ne işin var der,trip atarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...