Kızlar ve futbol ne kadar ilişkilendirilmeli?

Sizce bir kız futbolla ilgilenip sıkı şekilde takip etmeli mi, yoksa elinin hamuruyla yalnızca dişiliğinin gerektireceği klasik şeyleri mi yapmalı?

Güncellemeler:
Erkekler artık kızlara ofsayt nedir diye sormaktan vazgeçsin :) Ofsayt, pasif ofsayt aktif ofsayt hepsini biliyorum gençler merak etmeyin..

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• dişiliğini kaybetmesin de istediği kadar ilgilensin ben yanımda futbol ile çok ilgili bi kız olmasını isterim konuşacak güzel bi konumuz olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bayanlardan futbol sevdalısı olmalarını beklemiyorum. Ancak ben tv de Galatasaray- Fenerbahçe maçını izlerken de aşkım 2 dk. Fatmagülün Suçu Ne dizisini açar mısın da dememeli...

Tek celsede boşanma sebebi :D))

1|0
    0|0
  • benim yanımda olacak kız benim kadar sosyal olmalı bence , mesela bir faul pozisyonunu tartışmak bana güzel geliyor :) ( ama imkansız )

1|0
    0|0
  • bence kız dediğin her şeyi bilmeli , yapamasa bile uğraşmalıdır . mesela maç izlerken yanımda olsa fena olmaz

1|0
    0|0
  • bı kız a ofsayt sordun mu o gece ,o sohbet bitmiştir..

0|0
    1|0
  • Ofsaytı bilen kız candır..

2|0
    0|0
  • Tuttuğu takımın kadrosunu bilsin yeter :) Mevkiilerini de bilmek artı bir puan kazandırır

1|0
    0|0
  • ilgilensn ama işi tam olarak öğrenmeli yani ne yaptğnn farkında olmalı öyle herşeye bağırıp çığırıpta ortalığı karıştrmasn ancak öyle bii kız gelir mi orasıda muamma ;))

0|0
    0|0
  • Hamsi ağaca çıkıp kartal taklidi yaptığı zaman kızlar da futbolla ilgilenmeli.

0|1
    1|0
  • valla ben sevdigimle maclara gitmek isterdim onunla heyecani yasamak isterdim onunla sevinmek onunla teselli bulmak isterdim :) ama futbol oynamasi :S iste bunu istemezdim :D yakismiyor :)

0|0
    0|0
  • futboldan iyi derecede anlayan kızlar tanıyorum,neden olmasın

1|0
    0|0
  • Mümkünse, hiç bilmesin.. Lütfen bak.. Çok itici oluyorsunuz...

1|0
    3|0
  • bir insan bir şeyi yapmaktan hoşlanıorsa yapmalı bir insan nasıl mutluysa o şekilde yaşamalı başkasının ne düşündüğüne göre değil

0|0
    0|0
  • erkeklerin örgü örmesi kadar tuhaf

0|0
    1|0
  • Futbol kadar boş spor dalı yok.

0|0
    1|1
  • yok yaa takip etsin hatta iddaa bile oynasın iyi olur farklılık yaratır.. sıradan olmaktansa iyidir.

0|0
    0|0
  • paşa gönlü nasıl arzu ediyorsa. zevk aldığı için futbolla ilgilenen kadınların sayısını gözardı etmemek gerekir

0|0
    0|0
  • fanatikliğe gerek yok anlasın kafi =)

0|0
    0|0
  • ya hep ya hiç

0|0
    0|0
  • pasifle aktif ofsaytı açar mısın

0|0
    0|0
  • ben bi erkek olarak futboolla alakam 0 sevmiyorum onun dışında cok sporla ilgilendim ama futbol sor 0 ım :D

0|0
    1|0
    • herkese - atan arkadaş helal olsun sana :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben erkek olsam itici gelirdi . Kızlar kimseyi kandırmayın şimdi erkek etkilemek için google a " ofsayt nedir?" yazmak gerekmiyo

3|2
    1|0
    • +1 . katılıyorum

• Aynennn daha takımının ilk 11 ini sayamayan kızlar derbi günleri ötüyor :))

• aynen ya :) sözde galatasaraylılar...

• hemen takip ediceksin hemde arada oynayacaksin:D

1|0
    0|0
  • iki side olsun hem maçları kaçırmasın fanatik olsun hem elini hamura bulasın ama olmuşken maç oynasın da formundan düşmez

0|0
    0|0
  • ilgileniyorum takip ediyorum deli bir futbol manyağıyım böyle mutluyum beğenen beğenir beğenmeyen önüne baksın

0|0
    1|0
  • Valla ben çok fanatiğim koyu Fenerbahçeliyim çokta güzel yemek yaparım :)

0|0
    0|0
  • sevmiyorum,ama aşkımın yanında olunca o bana herşeyi anlatıyor maçla ilgili :)

0|0
    0|0
  • Bence futbol en eglenceli izlemesi en keyifli sporr

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem futbolu

0|0
    0|0
Yükleniyor...