Sevgilinizden ne hediye beklerdiniz?

Özellikle kızlar size soruyorum, fakat abartmayın, uçuk kaçık cevaplar vermeyin.

Doğum gününüzde nereye gitmek isterdiniz. Ve güzel romantik bir günün akşamında almak istediğiniz hediye nedir?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir arkadaşım sevgilisine yüzük yaptırmıştı. Çok pahalı değil gümüş, seninkinin içinde onun adı ve yıl dönümünüz onunkinin içinde de senin adın. Benim çok hoşuma gitmişti. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. :)

1|0
    1|0
    • Teşekkürler :)

• Bence gümüs sade bi yüzük al..

Ama icine isim ve tarih yazdirma ailesi görürse basina dert olur..

Yani gerci ailesi nasil bilmiyoruz ama sen daha iyi bilmen lazim.

Benim bi arkadasin öyle sevgilisiyle yüzükleir vardi, annesi yakaladi.

Kizi zorla ayirdilar.. Onun icin uyarim dedim :))

Kızlar Ne Diyor 8

• keyifli bir sohbet ve sıcak bakışlar ın yanın da gideceğimiz yer ve hediye nin ne olduğu çok ta önemli değil eve yüzümüz gülerek elele dönelim yeter :))

0|0
    0|0
    • penti hakketten öyleyim ya :)) bana içinden gelerek değil de mecburi pırlanta alsa hiç önem vermem ama içinden gelerek sokaktan bir çiçek koparsa dünyalar benim olur :))

• resim gerçekten güzel fikir ve emek lazım onun için :) ben daha önce yaptım ve çok etkilendi :)

• Durumunuz ne kadar elverişlidir bilmem ama güzel bi tatil.Bütçe sorun değil az biraz varsa ayarlanıyor ucuz tatil.Atlayın ilk yataklı trene :)) yatak duş tv buzdolabı priz (alın laptop film izleye izleye) saatlerce yolculuk yapın ormanlardan geçin hayal kurun.Sizden başka hiçkimse ve hiçbirşey yok.İzmire yada sanırım manisaya vardı tren.Hatırlamıyorum bakmıştım ama,planı ciddiye alırsan detay düşerim mevzu değil.Fethiye kelebek vadisine gidin.Henüz nasip olmadı ama harika bir yer.adresinden kendin de bakabilirsin.Günlüğü de yeme içme dahil 30 35 gibi bi meblaa.Baraka yada çadırda kalıyorsun.Yemyeşil tepeler arasında deniz kumsal...ve o :)) Daha belanı mı arıyorsun

0|0
    0|0
  • Bence ona sade cok güzel gümüs bi kolye almalisin..

Hergün takinabilecegi bisey olsun, boynundan hic cikarmasin..

Sonrada orta boy bi baket al icine cikolatalari doldur degisik,

degisik.. Icine biyerede kolyesini koya ama oda ufak bi pakette olsun..

Sevgilin paketi acinca bakacakki hep cikolata ama eline o ufacik kütü

gelince, merakla acacaktir, veeeeeee SÜÜÜÜPRIIIIIIIZZZ! :D

0|0
    1|0
    • Wauw. Çok güzel fikir :) Teşekkürler :)

• Bisey degil...

Bu arada aklima bisey daha geldi,

bundan bir sene öncesi sevgilim bana gümüs sade

bi yüzük almisti.. Onuda özel paketlettirmis kocaman..

Özel yerlerde böyle hediye paketi yapiorlarmis..

Paketi görünce aklimin ucundan bie gemedi yüzük..

Sonra actimda actim actimda actim :) Bi baktim yüzük cikti:)

Buda cok hostu, hemen boynuna atladim :D

• Her bayan tabiki etkilenecek jestler bekler bu pahalı bir şey olması gerekmiyor ya da maddi bir şey olması gerkmiyor en sıkıldığı an da ya da özel günlerde dışarı çıkıp çocuklar gibi eğlenmeye çalışmak bence keyiyf verici olur.

0|0
    0|0
  • hediye olarak sevdiğim tek şey değerli kibar bi kolye.en mutlu olacağım şey :)

0|0
    0|0
  • TABİKİDE TEK TAŞ.VE ALDIMDA.BENCE BUNA BAYILIR.

0|0
    1|0
  • Hakiki söz yüzüğü ve romantik bir evlenme teklifi yeterli.Yanımda sevdiğim olduktan sonra da nereye gittiğimizin hiç bir önemi yok...

0|0
    2|0
    • Evlilik fazla büyük sorumluluk ben sadece hediye için sordum ama yinede teşekkür ederim :)

• Valla sevgilim ne hediye ederse etsin hep kutudan yüzük çıkmasını beklerim.Aldığı şeyin fiyatı şusu busu beni asla tatmin etmez.Dediğim gibi ciddiyetini ve bir ömür yanında olmamı istemesi dünyalara bedel...

• Takılara merakım vardır ,küpe, kolye ,bileklık olabılır

0|0
    0|0
    • Ama biraaz fazla sade değil mi ? Azcık sürprizlerle dolu olmasını isterim. :) Yine de teşekkür ederim :)

• ben takılar için fazla sade demiştim daha güzel bi hediye olabilir :)

• O zaman o kişinin nelerden hoşlandığını tarzı ne sanatdan hoşlanır mı sportıf mı gezmeye meraklımı ona göre bır sey düşün derım ben genel olarak dedım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...