Yaşamanızın nedeni nedir?

Hayattan sıkıldığınızda, bunaldığınızda, boşa zaman geçirdiğinizi farkettiğinizde ve "Ulan ben her gün her gün uyanıyorum yeni günlere, ama bu nereye gidiyor, uyanıp da ne oluyor, ileride ne olacak, neden uyanıp uyanıyorum, ben ne yapıyorum, kimim ben?" tarzında şizofrene bağlayanlarınız oluyordur.

Herkesin 1 ay sonrasını beklemesini gerektirecek, 5 yıl sonrası için sabırsızlanmasına neden olacak amaçları vardır.

Peki siz ne için yaşıyorsunuz? Her yeni güne uyanma nedeniniz nedir?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• bunca zaman hayal kirikligiyla gecti hayatim yinede icimde bir umut var yüzüm gülecek diye oda nasilmi? tabiki süper ailem olsun baska birsey istemem ah bi cocugum olsun yirim yirim yir :D buda olmayacaksa anasini satim bu dünyaninda adaletininde :D

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yemek yemek için.valla bak

1|1
    0|0
    • Karnında garip hareketlenmeler hissetmese acıktığı aklına gelmeyecek olan , " Yahu ben en son ne zaman yemek yemiştim, sanırım benim karnım aç" diyerek yemek yiyen bir kız için ilgi çekici bir cevap =) Teşekkürler..

• afiyet olsun o zaman sana da bana da :)

• kahve içmek.

1|0
    0|0
  • Kulluk görevini yerine getirmek için varolduk.

0|0
    0|0
  • soruna kısa cevap vermek gerekirse yaşamı değerli kılmak varoluşu değerli kılmak için yaşıyoruz bence ve ben kendim için yaşıyorum vede geleceğim için

0|0
    0|0
  • Hayatı Allah'ın emirleri doğrultusunda sonlandırmaya çalışıyorum. Öbür dünya için yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • O günü yaşamak ve bir hayalim varsa onu gerçekleştirmek için çalışmak.

0|0
    0|0
    • İşte o hayalin ney :) Sorum bu

• Şu anda bir kız var onunla birlikte olmak hayalim. Pazartesi buluşuyoruz ilk adımlar atılacak. Daha üç gün öncesine kadar her gün alkol ve ot almaktı hayalim. Bunun için yaşıyordum, yapıyordum ve çok mutluydum. Kız mevzusunda karar kılınca bıraktım hepsini şimdilik. Alkol kokusuyla karşısına çıkmak olmaz şimdi :) İçkili halde okulda görmüşlüğü var bu hareketim olumlu puan olabilir :) Böyle böyle işte. Hayallerimi küçülttüm.

• Şimdi karşısına ayyaş halimle çıkmak olacak iş değil. Hem biraz bünye rahatlar.

• verilmiş bi can taşıyoruz

0|0
    0|0
  • nefes almam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gün geleecek elimde mesleğim olacak inşallah . İşte o zaman beni insan yerine koymayanları bende ödeteceğim gerekirseeeeeeeee

1|0
    0|0
  • Yaşamak için yaşıyorum

1|0
    0|0
  • her yeni güne hep yeni uyanan birisiyim dünki sorunum orda kalıo hergün yeni bir hayata sıkıcı bir şekilde kalktığımda oluyor ama hiç şikayet etmedim hayatımda birgün neden demedim hayatıma Rabbim dünyaya gönderdi ben şikayet edemem

0|0
    0|0
  • hiç bişeyi beklemiyorum anı yaşamaya calısıyorum sadece..

0|0
    0|0
  • aynen ben bu soruları çok düşünürüm ama bence yaşamamızın mantıklı bir sebebi yok

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabini bilmiyorum desem:)

0|0
    0|0
  • Yaşıyoruz işte

0|0
    0|0
  • ooof, çok zor soru. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...