Ablamın benimle ilgili sorunu ne olabilir?

Deli midir nedir, oturup yeğenimin şebekliklerine gülüyorum, (diğer ablamın çocuğu) "sen niye gülüyorsun, bana mı gülüyorsun, gülme" diye soruyor, söyleniyor dakikada bir, yok" ben bu eve annem için geldim" cart curt. ulan oturduğum yerde sataşıyor bana, en sonunda "defol git bu evden ya" dedim, bu kız yüzünden bakın neredeyse yirmi yaşımdayım, bu yaşıma kadar hep ezik hep bir özgüvensiz hep bir çekimser oldum.

Gitmedi tabii, hala evde sinirlerim bozuldu odama çekildim ben de.

Ne yapacağım bilmiyorum sorunu ne bu insanın? mesela diğer ablamla birlikte odada oturup bir şey hakkında sohbet ediyoruz, odaya girip "niye dedikodumuzu yapıyorsunuz" diyor...

Diğer ablamla da şoke oluyoruz tabii.

NE yapmalıyım Allah rızası için yardım edin! çıldırıcam.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence senle bir sorunu yok ailesiyle yani kocasiyla mutlu degil eziyetini sana cektiriyor abla bu yoksa niye öyle davransin sana üvey degilya

1|0
    0|0
    • beni hiç sevmiyor neden ama anlamış değilim, ben onun kardeşi değil miyim niye bana bunu yapıyor... sorunlarını eşi ile halletmek varken neden bana patlıyor o zaman anlayamıyorum!

• bu defa sen bana "sorunlu " mu demek istiyorsun deyip, üzerime çullanır.

Laftan anlayabilseydi keşke defalarca denedim bu dediklerini emin olabilirsin.

• valla cok cekimsersin denemekle kalmaz zorlardir sonuna kadar.. baska yolu yok diyorsan muhattapligini kesiceksin tavir alacaksin agzindan cikan hicbir kelimeyi duymayacaksin belki ozaman hatasini anlar yada senle konusmayi dener

Erkekler Ne Diyor 9

• yazık kız ablana nie öyle yapıon sen.

0|0
    1|0
  • Huyuna göre gitmeye çalış. Asıl nedenlerini öğrenmeye çalış. Hiç bir abla kardeşine karşı böyle davranmaz. Davranıyorsa iç dünyasını araştır derim

0|0
    0|0
  • Hastaneye götürün.. Şizofrendir büyük ihtimalle..

1|0
    0|0
  • Sapanla vur dostum, kıskançlığı olabilir.

1|0
    0|0
  • Paranoyak bir durum var. Bir de oruçluysa şimdi bu saatlerde insanların sinirleri hat safadadır.

0|0
    0|0
  • problemleri vardır. yakınlık gösterip bir uzmana gitmesi için ikna edin.

0|0
    0|0
  • özel günün de galiba ablan ablan kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • cok basit seni kıskanıyo yada cekemiyo olabilir bana öyle dicek vay haline derim :D

1|0
    0|0
  • Ablan Cok Paronayak Olabilir. Ya da Evli Dedigine Göre Eşiyle Sorunları Olabilir Ona Bisey Diyemediği İcin Bide Evin En Küçüğü Sen İsen Sana Patlayabilir. Ama Pek Normal Değil Davranışları. Ailen'e Bildir Olmazsa.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ablanın bi sorunu olabilir. bende de var bir tane aynı evde kalmak zorundayım ama o kadar sinirimi bozuyor ki. kesin bir sorunları var. psikologluk..

1|0
    0|0
  • Seni kiskanmiyor bence.. kendisiyle barisik degil, ve cok kompleksli bir kisilige benziyor. Kesinlikle piskolojik yardima ihtiyaci var.

1|0
    0|0
  • kompleklseriyle başbaşa bırakın ellemeyin sallamayın...

1|0
    0|0
  • Şahsen ben hiç kızmadım o ablana.. Aksine üzüldüm.. Onu dışlamışsınız..

1|0
    0|0
    • Saçmalama, öyle bir şey söz konusu bile olamaz, bugün arayıp ben çağırdım hatta gel abla oturup konuşalım diye, ben senin için değil annem için geldim dedi bana. Bu normal mi?

• Peki ya benim ruh sağlığım? onun bu dengesizliği karşısında benim günden güne yitirdiğim özgüvenim, dengem? kendisi aslında işine gelince çok akıllı, iki üniversite bitirmiş biri, uçmuş değil yani, kasten yapıyor ya da huyu böyle, diğerleri kabulleniyor çünkü onlara direkt olarak bir şey yapmıyor bana yaptığı gibi.

• Aramızda kalsın. Benim de annem biraz ablan gibi:( Beni de mahvetti. Çözümü olabildiğince ondan uzak kalmaya çalışmak. Ben yüksek lisansım bitene kadar bir iş buldum. Haftasonları da ananeme geliyorum:( ya da memlekete gidiyorum..

• yalnızlık sendromu.

0|0
    0|0
  • Mutlu değil bide yalnız herhalde ondan böyle yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...