İçinizdeki sesi ya da ruhunuzu nasıl dinlersiniz? Ne yaparsınız dinlemek için?

Hani herkes der ya "içindeki sesi dinle" ya da "ruhunun sözlerini dikkate al"...Siz nasıl dinlersiniz içinizdeki sesi,ne yaparsınız dinlemek için?

Sakin bir yere mi gidersiniz,derin düşüncelere mi dalarsınız yoksa birden bire bir işaret bir cevap gelmesini mi beklersiniz?

İçinizdeki sesi dinlemek için ne yaparsınız?

0|0
15|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• ya birden bire ne isareti gelecek :) kalbini aklini yasanmisliklari göz önüne alarak en güzel düsünebilecegin durumda olup (bu müzikle olabilir filim diziyle vs..) beraberce ölcüp tartmali ve beyninin son sözü söylemesini beklemelisin düsünceler bittiginde icindeki sesi beynimiz söyler bize genelde :) ama dogru ama yanlis...

0|0
    0|0
  • sahile inerim..denize karşı..dalgaların sesinde...

0|0
    0|0
  • Full karanlık ve sessiz bir ortam lazım bana.

1|0
    0|0
  • çok karmaşık bu durum ve bende bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • içimdekı sesı dınlerken bi ton şey geçiyor aklımdan..

hüsranlardayım

0|0
    0|0
  • Ben o sesi duyacam aga.

0|0
    0|0
  • Kumsalda, tam, denizin suyunun sınırında yürüyüş yaparım; trafiğin sesi buraya gelmediğinden kendimi dinlemeye fırsatım olur. Hatta yürürken meditasyon yaptığımın farkına varırım.

0|0
    0|0
  • heeeeç dinlemem ne zman dinlesem burnum b*ktan çıkmadı

0|0
    0|0
  • Bir eylem yapmak istersin ancak insanın içi rahat olmaz. İşte ona kalp sesi derler. Özel bir şey yapmana gerek yok. Eyleme geçtiğin an için rahat etmiyorsa zaten o iç sesindir işte. Yoksa kimse iç sesiyle konuşamaz herhalde.

0|0
    1|0
  • önce meditasyon yaparım. sonra gerisi gelir zaten...

0|0
    0|0
  • Arasa bir sussada bende kafamı dinlesem ama yok ha bire anlatıyor. İçimdeki ses dişi galiba susmadığına göre :D

0|0
    0|0
  • mesajlaşdığım arkadaşımla geç cevap verdiği oluyor acaba diyorum geç kaldığı sürede ne yapıyor diye düşünüyorum neden cevap vermiyor diye yoksa düşünüyormu..

0|0
    0|0
  • Hiç susmuyor ki namıssız..

0|0
    0|0
  • içimdeki sesi dinledim hep şimdi zor durumdayım :)

0|0
    0|0
  • mantıklı olunca sese gerek yok.birde birşeyi yapmadan önce sonuçlarını düşünenler içinde gerek yok

0|0
    0|0
  • müziğin sesini kısarım, ikisini aynı anda dinleyince kafam karışıyor.

0|0
    0|0
  • ilgi istiyorum sürekli ben

0|0
    0|0
  • insanın içine gelen ıyı şeyler ALLAH cc dan digerlerı nefs ve şeytandandır senın burda neye kulak verdıgın onemlı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Dans ederım kımsenın olmadgı ortamlarda en sevdgım muzık eslıgınde :)

1|0
    0|0
  • kendimle baş başa kaldığım her an iç sesimi dinlerim ben..bazen bazı şeyler ansızın doğar bende,malum olur misali..işte o an hissettiklerimin doğruluk payı çok yüksektir..

1|0
    0|0
  • Susmuyo ki anacım :D hep dinliyorum dinledikçe şımaryo :Ş

0|0
    0|0
    • ben konuşsun istiyorum,sen sussun istiyorsun :)) kıymetini bil küsünce konuşmuyor bir daha...

• Yalniz kaldığım her an o iç ses beni yalniz bırakmaz zaten. Daima konuşur anlatır bana hem tarttirir birşeyleri hem de tartar. Böylece cok şeyi icinde yasayip bitirebilirim.

Yengeç burcu yani su grubu olduğumdan 6. Hissim ve bu dediklerim bana cok yardımcı olur.

İşaretlere gelince, hayatımızda daima işaretler oldugunu düşünüyorum. Bunları her gördüğümde hissettigımde es geçmemeye çalışır haklarında düşünürüm...

Bana yol gösterdikleri cok olmuştur.

0|0
    0|0
  • Senin yürekten istediğin şey neyse onu yap demektir o sözün açılımı

0|0
    0|0
  • İçimde ki seste benim gibi konuşkan,susmuyor..

0|0
    0|0
  • Hepsi çığlık çığlığa, duymamam imkansız oluyor.

0|1
    0|0
  • sakin bir ortamda derin, derin düşünürüm.

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim

0|0
    0|0
  • daha çok susturmak için çabalıyorum.

0|0
    0|0
  • birşey yapmama gerek yok ki hiç susmuyor her yerde dinlemek zorunda kalıyorum :s

0|0
    0|0
  • gece, ışığı söndürür bir mum yakarım otururum yere. nefes alış verişe odaklanıp kendime odaklanırım. genelde düşüncelerim belli olmaz. onun yerine adlandıramadığım bir şeyler hissederim. onun haricinde yatmadan önce bir şeyler düşünürüm. ama yine ben kendi kendime bir şeyler pek söylemem. benim işim hislerle.:)

0|0
    0|0
    • yalnız hislerle başım derde girmiş olabilir. ben bir şeyi öğrenmek için böyle şeyler yapıyorum ama öğrenemedim.

• ilk önce kendimi susturum ki içimdeki hatun dile gelsin

0|0
    0|0
  • Ekstra bir eyleme ihtiyaç duymuyorum . Karar vermem kafi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...