Hayatınızda önemli bir karar vermek zorunda olduğunuzda ne yaparsınız? Kime danışırsınız?

Önünüzde birden fazla seçenek var,hepsinin iyi ve kötü yanları var,sizinse kafanız karışık...

Hayatınız da önemli bir karar vermek zorunda olduğunuz da ne yaparsınız?kime danışırsınız?

panikler misiniz yoksa sükunetinizi korur musunuz?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Önce kendıme sorarım dusunurum baktım ısın ıcınden cıkamıyorum , abıme sorarım o da olmazsa eger en yakın dostalarıma sorarım mutım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• genelde sezgilerimde yanılmadığım için karar alırken rahatımdır,stres yapmam.

gerçekten kararsızlık yaşıyorsam, ikileme düşmüşsem dostluğuna,doğruluğuna inanıp güvendiğim insanlardan ki 3ü 5i geçmez,fikir danışırım.

1|0
    0|0
  • Fikir almak için aileme danışırım ama son karar mutlaka bana aittir

2|0
    0|0
  • anama

0|0
    0|0
  • düşünerek kendi kararımı kendim veririm

0|0
    0|0
  • ablama ve dostuma danisirim ama son karari soguk kanlilikla yine ben veririm.. tabi genelde yanlis oluyor ama :D

0|0
    0|0
  • ayvayı yiyeceğimi anlarım.

0|0
    0|0
  • Önümüzde seçeneklerin olduğu problem varsa çözüm basit ama normal hayatta önümüze pek seçenek koymuyorlar. Danışan dağı aşmış danışmayan düz yolu şaşmış. Ya biradere ya da can dostum güzel insana

0|0
    0|0
  • Kendi kararlarimi hep kendim aldim.

iyisi kotusu gunahi ile ben yaptim diyebilmek icin

0|0
    0|0
  • Mutlaka karar vermeye çalışırım.. En kötü karar kararsızlıktan iyidir..

0|0
    0|0
  • Kuzene danışırım. Adam kriz yönetimi okumuş gibi mübarek..

0|0
    0|0
  • anneme ya da kimseye

0|0
    0|0
  • karanlık olanı seçerim heyecan olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayat nereye götürürse gitmeyi öğrendim. Sadece hislerime güveniyorum olmadı anneme danışıyorum:) Sükunetimi koruyorum.

1|0
    0|0
  • Tabiki KızlarSoruyor.

2|1
    0|0
  • Paniklerim ve hemen en yakın arkadaşıma danışırım.

0|0
    0|0
  • akıllı kararlar almak için sakin olmaya çalışırım..kimseye danışmam kritik durumlarda..son noktayı ben koyuyorum..

0|0
    0|0
  • paniklemem sadece düsünür hakkimda hayirlisi der birini secerim !

0|0
    0|0
  • Anneme danışırım.. Bir çok konuda danışırım zaten kendisine..

0|0
    0|0
  • aılemle konusurum

0|0
    0|0
  • kalbime , vicdanıma ve beynime.

0|0
    0|0
    • hepsi ayrı şeyleri söylüyorsa ne yaparsınız?genel de kalp,vicdan ve beyin ayrı ayrı konuşur...

• ozaman kalbini dinle çünkü insanların aklı kendine yetmiyor bize nasıl yetsin.

• Dinleyeceğim tek şey ; ruhum olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...