Top tekniğimi ve dribblingimi nasıl geliştiririm?

Top tekniğimi ve dribblingimi nasıl seri ve iyi bir şekilde geliştiririm?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş ben 7 yıl beşiktaşta oynadım teknigim oyun zekam çok üst düzeydi muhammed demirciyle bile oynadım ama benşeker hastalıgına yakalanınca lisansımı iptal ettiler dribbling geliştirilebilir ama top teknigi doguştan gelir benim kondisyonum ve fizigim yetersizdi yedek oturdum son 1 yıl sonra hastalandık zaten futbolcu olmak için 7 yaşında başlaman lazım kemikler egrilsin die tr şartlarında bu yaş 10 sen kaç yaşında başladın ve nerden oynuyorsun ben ümraniyeden beşiktaşa transfer olmuştuk yaşım 12ydi

0|0
    0|0
    • Ben 13 yasimda resmi olmadan bizim mahallede oynadım 15 yasimda pendik sporun okuluna gittim 7 ay 16 yasindayim su an 18 yasimda almanyayabdayiminnkulubune gidicem sansim var mı futbolcu olmak icin

• valla bende bilmiyom)) obsessif karakter benim nick yaz biyere unutmasssın yazarsın bana genelde burada bu sitede takılırım

• Mesajin var zati kayitlisin :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• 99 yap gücünü :D

0|0
    0|0
  • fotodaki sensen bu yaştan sonra top tekniğin gelişmez alt yapı denen bir şey var. dripling i de idmanlarda deneyerek daha fazlasını zorlayarak geliştirirsin

0|0
    0|0
  • bu işin en kolay zor yolu dribling için ağırlıkla top sürmen 10 ar kilo ya çıkarsan bileklerin ve kasların güçlenir. top tekniğin içinse daha küçük bir top kullan mesela tenis topu ya da profosyonel ama mini toplar var kontrolü zor olduğundan.

0|0
    0|0
  • iyi bir antrenör programıyla

0|0
    0|0
Yükleniyor...