GALATASARAY-DORTMUND?

Sizce Galatasaray nasıl bir 11 le çıkmalı? Oyun Anlayışı nasıl olmalı? mac sonucu tahminleriniz?

• Galatasaray Kazanır
    33% (1)14% (1)20% (2)Oy Ver
  • Dortmund Kazanır
    67% (2)86% (6)80% (8)Oy Ver
  • Berabere Biter
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• fizikten düşmesinler, savunmada büyük boşluklar bırakmayıp markajı iyi uygulasınlar yeter

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Muslera, Veysel, Chedjou, Semih, Tarık, Melo, Selçuk, Dzemaili, Olcan, Sneijder, Burak olarak derbideki ilk 11 ile baslayabilirsiniz belki Dortmund zaten kotu bir sezon geçiriyor bence ileriye çok cıkan baskılı bir oyun oynanmalı. maç sonucu hiç belli olmaz Dortmund ne kadar kotu bir sezon geçirsene sonuçda kotu sezonu bundesliga da geçiriyor takım kaliteleri farklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• turkıye maclarını tutturuyumda avrupada ne desem tersı cıkıyor, umarım dortmund kazanır:) zaten cımbom kazanırsa bu seneyı sıler supurur goturur hem ıcerıde hemde avrupada...

0|0
    0|0
    • o zaman inşallah cimbom kazanır :D ben fener macından bu gazla dortmundu ilk yarida bulacagımız bir golle yenebilecegimizi dusunuyorum:)

• insallah, dortmund kotu sezon gecırıyor sımdı tam zamanı...

• Dortmund kazanır

0|0
    0|0
  • "B" dedim..

0|0
    0|0
    • yoo ben anderlect ve arsenal maclarını 90 dakka izledim. yeni oyuncular ve yeni yeni oturan bir takım diye dusunuyrm. ligde yavas yavas duzeliyor. aynı sekılde avrupada da duzelme baslar. ki dortmund cok cok kötü su anda.

• İyi hadi bakalım, başarılar.

• handikap 1 kardes

0|0
    0|0
  • galatasaray istediği 11 le çıksın full kadro yedek- as farketmez her türlü dortmunt alır diyorum

0|0
    0|0
  • Marco Reus
    Pierre-Emerick Aubameyang :) Bu Adamları Kim Tutucak?

0|0
    0|0
    • bakalım bizim meloyu sneijderi olcan i kım tutacak :) soncta sartlar eşit 11e 11 :)

• Dilerimki Wesley Sneijder bir Sağa bir Sola Yine Atar :)
      Ama Bu Adamlarda Yabana Atılcak Adam Değil.

Yükleniyor...