İçinizdeki bombanın süresi doluyor ve patlama noktasında. Nasıl etkisiz hale getirirsiniz?

Üzerinizde büyük stres var, üstüne üstlük pişman olmanıza rağmen aldığınız büyük kararlar var. Patlama noktasındasınız, hayatınınzdan aldığınız eğitimle hala herkese gülebiliyorsunuz. İçinizdeki bombayı patlamadan nasıl durdurabilirsiniz? Ya da patlasın ama kimsenin haberi olmasın...Denenmiş yöntemler arıyorum.

Güncellemeler:
opps.. çok bunalım olmuş soru :) genel bir düzeltme yapayım.. aralarda da yazdım ama soru deşarz olmakla alakalı. vaktin bile yoktur ama deşarz olman gerekiyordur vs.vs. birileri başarabiliyordur. kimse %100 mutlu değil ki dünyada. yöntemler arıyorum ben sadece :)
kendimi gizleme ihtiyacı duydum birden :) gizleniyorum :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• spor yap.

aşağıda 5 adım geri gittiğini yazmışsın. ben zaten sürekli ilerleme manyaklığını anlamış değilim. rahat rahat geri gidebilmelisin. sonra canın sıkıldı dur bi etrafını izle. sonra gene ilerleyeceksen ilerle. hem ruh öyle yükün altına konur mu hiç. bi rahat bırak onu, özgürce, rahatça dolansın. eğlen biraz.

0|0
    0|0
    • eğlen biraz yazmışım. niye biraz olsun ki.

• ilginiz için teşekkür ederim

• bir şey değil. iyi geceler. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• kum torbası al patlatana kadar döv sonra samimi olduğun birine git içindekileri dök konuşmak bazen gerçekten en etkili yöntem oluyor

0|0
    0|0
  • Kendime söz geçirebildiğim için sessiz kalıp sadece aynanın karşına geçer kendimi izler ve konuşurum kalbimin sesini dinlerim.

0|0
    0|0
  • ağlarım ağlarım ağlarım

0|0
    0|0
  • Nasıl hissettiğini biraz daha açsan?...

0|0
    0|0
    • 10 adım ileri gitmek seçeneğini es geçip 5 adım geri gitmeye çalışmak. Önündeki fırsatları bir hamlede silmek. Macera dersen maceranın son noktası. Kimsenin alamayacağı riskler almak geleceğine dair. Hep hayalini kurduğun %1 ihtimalden tamamen vazgeçmek zorunda kalmak.Uzun vadede nirvana'ya ulaşma hayali. ama çok uzun vadede.. Daha da önemlisi, bu yükün altına sadece kendi ruhunu koymak, kaldırabilecek mi emin bile değilken.

• özel mesaj atma yetkim yokmuş :)) özel olmasına da gerek yok ya. herkes bilsin, yararlansın . deşarz olmakla alakalı sorum aslında :) biraz abartma sanatı kattım o kadar. soru da son noktaya geldiğin anda çok sevdiğin mesela ailenden birisinin kalbini kırmadan, deşarz olabilmek.. bu nasıl başarılır..

Erkekler Ne Diyor 4

• tek kaldığında ağlayabilirsin... eğer ne olursa olsun ağlamak bana göre değil diyorsan, senden yaşça demiyorum bak akıl olarak kat be kat olgunlarla otur muhabbet et... ne konuda olursa olsun... eğer kafa dengin birisinin varolduğuna inanıyorsan onunla konuş yine... kendini o olaydan veya kişiden uzak tutacak herşeyi yap... eğer imkanın varsa 3-4 ay bulunduğun şehirden dışarı cık ve orda yasaklarını yaşa... sonra geri döndüğünde karışık bi renk olacaksın bu seni terapi etmiş olacak... ben öyle yaptım...

0|0
    0|0
    • ağladım mı, evet. deprem olmadan yarım saat önceydi. küçük depremi hissetmedim bile.

• :) aslında buraya yazmam bile bombayı sakinleştirmek için. bir gün sonra içimdeki his yokolacak belki. herkeste olan bir durumu abartarak yazdım sadece. bunalımda filan da değilim. ama haftasonu planlarım arasına aldım psikoloğa gitmeyi.. merakımdan ama. brain storming yapmak isterim zeki bir psikolog ile..

• sen de haklısın:)

• sandalye kaldırıp yere vurulur, mutfak kapısının camı yerle yeksan edilir, sürahi buzdolabından çıkarılıp yere vurulur, cep telefonu cepten çıkarılır duva... yok lan ona çok para verdim. olmaz.

2|0
    0|0
  • ... Buraya gidiyorsun link kendini bırakıyorsun.

1|0
    0|0
    • Bolu'da keşfedilmemiş çok güzel yerler var. Ben gördüm, ama Abant o güzel yerlerden değil.

• Sean Penn's Into the Wild

0|0
    0|0
    • Sonu benzemesin

• "mutluluğu başkasıyla paylaşamıyorsan mutluluk değildir." filmdeki öz nokta böyle birşeydi galiba. izledim ve anafikrini aldım.. tekrar hatırlattığın için teşekkürler :)

Yükleniyor...