Kapat

Kendinizin iki katı yaştaki birisiye?

Şu anda seviyor olduğunuz birisini düşünün. O sizin yaşınızın iki katı olsaydı ve ikiniz de ciddi düşünüyor olsaydınız onla nikah masasına oturabilir miydiniz? Herkes itiraz etse ve gülünç karşılasa bile...

Güncellemeler:
Büyük çoğunluk olmayacağını düşünüyor. Bana kalırsa erkekler için gerçekten büyük bir sorun olacak şey değil kizlar içinse ya büyük bir avantaj ya da tam bir kabus... Cevap veren herkese teşekkürü borç bilirim.

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Beklentilere bağlı..Ne veriyorum ? Ne alıyorum ? İki tarafta düşünür...Ve uygular...Gerisi boş laf..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Saçma olur başka hiç birsey değil 20 yaşındakı bir kızla atıyorum 45 yaşındakı bır erkegın evlılıgı saglıklı olmaz her ne kadar bırbırını sevıyoruz şöyle böylede deseler kafa yapısı farklıdır istekler farklıdır yanı evlendınız dıyelım 10 sene geçse misal kadın 30 erkek 55 yasında olacak 30 yasındakı bır kadının sırf cınsel ısteklerını karsılamak ıcın bıle 55 yaş çok fazla dıye dusunuyorum varın gerisini siz hesap edin olayı dahada ılerı goturelım kadın 40 olsun erkek 65 ? cogu kadına göre 40 yaşda normal sayılabılır kabul etmelıyızkı kadınlar erkeklerden hem daha genc hem daha saglıklı hem daha bakımlı oluyorlar yanı demek ıstedıgım yürümez o ilişkinin ömrü MAX 10 senedir .

1|0
    0|0
  • bence insan basina gelmeden ne derse bos.. ask insanin gözünü kör eder ve bir bakmisinki "hadi canim sende daha neler" dedigimiz olaylar basimiza gelivermis :)

2|0
    0|0
  • eger bu seni onunlayken rahatsızmı ediyor mutlumu ona bak insan hissettigi yaştadır hayat gerçekten kısa mutluysan tadını çıkar aynı yaşta olup evlenenleride görüyoruz.onu oldugu gibi seviyorsan ve kabul ediyorsan sonuna kadar git.başkalarının ne düşündügüne bakarsan zaten sen sen degil başkalarının esirisin demektir.esir olma mutlu ol. bunu yaşamazsan hayatın boyunca aklını kurcalar sonra olmazsa tekrar başlama şansın var ama hayatı geriye saramazsın.

1|0
    0|0
    • Güzel bir cevap. Evet aslında eğer ki mutlu edebilen o ise neden olmasın...

• İki kattan biraz daha az evlilik yapanları biliyorum, şuan çocukları da var. Ne olmuş yani, kendinden 2 yaş büyük metres olunca sorun olmuyo : ) evlilikte de olmaz herhalde

1|0
    0|0
  • ben kendimden 5 yaş birisine aşık olmuştum oda olmadı ama iki kat büyük biriyle olmaz ya ben 25 o 50 olacak olmaz yani :)

1|0
    0|0
  • benim 2 katım yaşındaki insanla ciddi düşünebilmişsem gerisi teferruat.

2|0
    0|0
  • Arada teyze lafı kaçar ağzımdan diye çok korkarım :))

2|0
    0|0
  • benim 2 kat büyük yaşımdaki biriyle ilişki...bakayım...düşünemedim

2|0
    0|0
  • bence büyük bir sorun olur arada aşk olsa bile

1|0
    0|0
  • valla iyi bişey bence hem babalık hem kocalık yapar :D

1|0
    1|0
    • kocalık yapamaz bir süre sonra ahhaha

• bunu düşünmemiştim suzyy :)

• suzy bildiğin yanlış. mavi haplar ve başkaları...o süreyi 90 lara kadar uzattı..ABD de genç hizmetçilerine çocuk yaptıryorlar..

• eğer 2 yaşındaysan sorun yok ama 30 yaşında olduğunu düşün bi olmaz böyle bi rezalet

2|0
    0|0
  • öle bırsey olmaz olmaz..kımse ızın vermez olsa bıle uzun surmez...

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • 50de çok be

1|0
    0|0
    • :)) aslında erkekler için daha büyük sorun olur kizlara göre... Bence erkekler için doğru bir durum değil.

• öyle diyolar yani ben bilmem öyleymiş benm bi suçum yok:D

• Zaman gerçek olanı gösterir :))

• Aşk ve sevgili hayatı olur ama evlilik rüya olurdu.

1|0
    0|0
  • Hiç problem değil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• evet

2|0
    0|0
  • Hayat bu hıc bellı olmaz ama o durum bayag zor yaa :(

1|0
    0|0
  • iki katı yaşında yani kaç yaş fark var anlaamdım da neyse çok büyük yaş farkları bana göre yanlış uzun süreli ilişkide .en fazla 12- 13 ya diyorum ben sonrası sorun çıkar

2|0
    0|0
  • İmkanı bile yok. Mantığım error verdi şu an :)

1|0
    0|0
  • o zaman bir yerlerden sorun verir dye düşünüyorm illaki. düşünsene misal sen 21 sin o 42. nasıl vakt geçerki? genelde bnlra para icn yapıyrlar dye düşnrler.

1|0
    0|0
  • 62 hmmm olmaz !

1|0
    0|0
  • 42 yaşındaki adama amca gözüyle bakarım.

2|0
    0|0
  • Benim yaşımın 2 katı 62 yapar:) Ben almıyım.

1|0
    0|0
  • hadi 45 e kadar eehh derim de benim 2 katım da 60 oluyo neredeyse. olmaz o iş.

1|0
    0|0
  • Yaşımın altıda biri kadar benden büyükse ne güzel :)) Ama iki katımı yok artık çıkış ne taraftan :)

1|0
    0|0
  • mantığıma aykırı :/

1|0
    0|0
  • 44 yaşında biri. Ulan babam yaşında bee ne evliliği. Uzak dururdum aklımı kaçırmadım daha.

1|0
    0|0
Yükleniyor...