Kilo vermek için küçük öneriler?

Arkadaşlar 2 güne bir spor yapmaya başladım Lise 3 öğrencisiyim Kantinden hiçbir şey almıyorum okulda yemekleri de çok yemiyorum Sağlıklı ve kalıcı kilo vermek için önerileriniz varsa çok sevinirim Bol su iç falan gibisinden Boyum 1.66 kilom ise 72 falan civari

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenme alışkanlığını değiştirmelisin her insanın farklı olabilir nasıl beslenmesi gerektiği, o yüzden bunu ben bilemem ama bir diyetisyen bilebilir en iyi çözüm bu aç kalmadan kilo verebilirsin bu şekilde diğer türlü verdiğin her bir kiloyu geri alırsın emin ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sağlıklı kilo vermek için düzenli bir diyet uygulamak ve beraberinde metabolizma ve yağ yakımı hızlandırıcı spor yapmak şarttır. Öncelikle rutin beslenme programından karbonhidrat şeker ve yağı çıkarman gerekiyor sebze, mevye ve sıvı tüketimini artırmalı ve yürüyüş, squat tarzı antrenmanlar yapmalısın. Sağlıklı ve kalıcı kilo verme kısa sürede olmaz kısa sürede verilen kilo disiplini bırakınca tekrar alınır ve ani kilo değişimleri fiziksel deformasyona sebep olur.

0|0
    0|0
  • hamur işini kesinlikle yeme ve bol bol sade şekersiz nescafe iç emin ol etkisini göreceksin. ama bol bol dediysem sadece günde 4 bardak

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • Bol bol yagsiz yogurt yee sebze meyve tuket midenin kolay calistiran ve tok tutucu yiyecekler tuketmeniz lazimm

0|0
    0|0
  • yag, tuz, şeker, un içeren besinlerden uzak dur ve düzenli spor yap yeterli olucaktır

0|0
    0|0
  • bol bol yürü koş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sabahlari karnini guzel doyur oglen elma ya da yagsiz biseyler ye aksam yememeni oneririm aksam ogunlerine cok dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • Karnın acıktığında elma ye tok tutar özellikle ara öğünlerde

0|0
    0|0
    • Elmaya okulda olasamıyorum maalesef ben de ac kalmaya devam ediyorum çikolata falan yememek icin

• Ben okula elma götürüyorum alüminyuma sarıp

• Aa aklıma gelmemisti Oyle yapayım Tesekkur ederim

• sebze yemegi ye ekmek yeme yuruyus yap su ic uyaninca ilik

0|0
    0|0
Yükleniyor...