Sabahtan beri mesajlarıma cevap vermiyor. Ne yapmam lazım, ne yaptım ben? :S

Çok iyi gidiyodu konuşuyoduk mesajlaşıyoduk o beni seviyomu bilmiyorum ama ben onu çok seviyorum.

Dün biraz konuştuk, bugün ne yazdıysam cevap bile vermedi birden. 8 den başladım yazmaya günaydın diye, hiç cevap yok, hala cevap vermedi.

12 saati nasıl geçirdim bir ben bilirim. Her dakika bakıyorum yazdı mı diye, ne yapmam lazım? Arkadaşına sordum "bugün hiç konuştun mu?" diye, ondan da cevap yok!

Ne yapmam lazım? Bir yarım edin, ne olur?

Güncellemeler:
ciddi cevap verin vermiycekseniz yazmayın bile...
artık endişelenmeye başladım acaba başına bişey mi geldi hiç faceden çıkmayan hiç faceye girmedi :/

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• ya hic üstüne bile gitme.cünkü üstüne gittigin ilgilendigin zaman kendini bisi sanıyor.bu kızlarda da erkeklerde de böyle. ben bunu cok iyi bilirim ve çok yaşadım 6yıldır yaşadım yani.cok üstüne düştüm sımardı.pismanım acıkcası.

hic ilgilenme. sen seviyorsun evet keske anlasa bu kadar cok sevdiğini.ama anlamıyorlar işte. karsıda ki biraz kaktüs oluyo bu durumda.

üzülme sen.eger oda sana karsı boş degilse mutlaka döner. dönmezse zaten kaybettigine yansın. bu kadar seveni kaçıracak ...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• belki de sahiden önemli bir problemi vardır, başına birşey gelmiştir. hemen alınganlık gösterme. onun için endişelendiğini ve başına birşey gelip gelmediğini sor.

1|1
    0|0
    • sordum daha demin aklıma dank etti hiç girmeyen neden 16 saat boyunca mesaj atmasın ilk kızıyodum fakat şimdi endişelenmeye başladm :/

• Endişelenme lütfen ama alıngan da olma, özellikle ilişkinin ilk safhalarında fazla alınganlık ve üzerine düşmek pek iyi olmaz, sen ypranırsın. daha soğukkanlı ol.

• ben de aşağı yukarı aynı durumdayım kafa dağıtçak bir şey bul yazar elbet bakalım ne işi varmış. düşme bu kadar peşine

0|1
    0|0
  • Aklına hemen olumsuz bir şey getirme çünkü bir insan ulaşmak istese ulaşır sana.Ölmediğine göre bu insan ya da hastanelik olmadığına göre kötü haber tez yayılır derler.Böyle düşün ulaşmak görüşmek konuşmak isteyen insan zaten bir adım atar sen fazla üzerine düşme bu saatten sonrada msj atma yakın zaman anlaşılır işin aslı ne.

0|0
    0|0
  • Hemen kendını üzme arkadaşım...

Hem henüz sevgili bile olmamışsınız... Bu kadar ustune düşme kendını bıraz geri çek

Merak etsın senı eger merak etmıyorsa zaten hıç olmasın hayatında..

0|0
    0|0
  • Hemen vesveseye kapılma belki müsait olamadı yada başka sorunlarla uğraşıyor günaydın dan başka ne yazdın ? niye cevap vermediğini sordunmu ?

0|0
    0|0
    • sordum ilk uyuyo sandım uyanınca mesaj atarmsn felan dedim normalde faceden çıkmaz sonrauyandınmı felan dedim saat 12 olucak ama hala bi mesaj yok bundan sonrada bişey yazmıycam ben

• yazma bekle bakalım ama normal de face den çıkmayan biri bütün gün görünmediyse mutlak bi işi vardır

• Arkadaşına nasıl sordun, sms gönderdin cevap gelmedi mi?

Bırak arama.. Zaten bir kere aradın cevapsız çağrıyı görüp geri dönmüyorsa uğraşma. 100 defa mı arayacaksın?

0|0
    0|0
  • Ara sende cevap yoksa 1-2 gün bekle.. Hala atmazsa evine git :D

0|0
    0|0
  • hhiiiiççç bişey yapma derim birgün dayanamayıp o atıcaktır..

0|0
    0|0
  • biraz rahatla sen..

olur böyle vakalar..

ya birşey olmuştur kızda bır olay falan

yada görüşmek istemiyordur senınle..

sen bugunluk yapıcağını yaptın 2 gun arama

eğer oda senı aramassa 2 gun boyunca ara ve amacını sor

0|0
    0|0
  • onun seni umursamayısı seni nasılda harekete gecirmiş

0|1
    0|0
  • kaçan balık kovalanır.. o kadar üstüne gidersen o da teppki vermez.. biraz sabret yazma 1-2 gün

0|0
    0|0
  • mesaj attığına emin misin?BElki de k ız telefonla filan ilgilenmiyordu?

0|0
    0|0
  • Sanırım kızı çok sıktın.Azıcık rahat bırak.Sana ilgisi varsa zaten o üstüne düşmeye başlayacaktır...

0|0
    0|0
  • hayatını kimseye endeksleme

0|0
    0|0
  • arama birkaç gün eğer oda aramazsa o zaman ararsın bak bakalım niyeti neymiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok telaş yapma rahat ol. Çok da üstüne düşme üst üste mesajlar falan. O istiyorsa zaten sana bir şekilde ulaşır.

0|0
    0|0
  • abi kız senden hoşlanmıyosa sende hoşlanmaya yönelik sohbeti ileriye götürdüysen dur bi noluyoruz olmuştur ,ağırdan al biraz bence.

0|0
    0|0
  • biraz geri dur.o sana döner.

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır sende msj ı falan kes 2 gün falan hiç uğraşma bekle bakalım 1raz..

0|0
    0|0
  • ... Ne kadar zamandır birliktesiniz ?

0|0
    0|0
    • birliktelik yok emin bile değilim sevdiğine 1 ay oluyo yaklaşık ama birden böyle oldu

• ... Biri girmiş olabilir hayatına.

Yükleniyor...