Bugün bi'tanecik arkadaşım PepeeveŞila'nın doğum günü, kimler kutlamak ister? :)

Arkadaşlar bugün Pepeeveşila'nın doğum günü :)

O aylardır konuşup hiçbir zararını görmediğim sayılı insanlardan birisidir. Bana karşı hep nazik olup, seçtiği kelimelere kadar dikkat etmiştir. Hep böyle hissettim.

Bana karşı hep sıcak ve sabırlı oldu. :) Bıkmadan dertlerimi dinledi, destek oldu, hep arkamda oldu :) Ve bugüne kadar bende ona layık bir arkadaş olmaya çalıştım.

Ona teşekkürlerimi bu şekilde sunamam ama yine de elimden gelenin en fazlasını yaparak bu soruyu açmak istedim. Seni çok ama çok seviyorum Pepe :)

Doğum günün kutlu olsun ... :) link Hehe :)))

Pepe hakkında neler söylemek istersiniz ? :)

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Ayyyy canim benim.Seni seviyorum.Cok tesekkur ederim:)Iyi ki varsin

5|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben gece kutlamıştım ve günler öncesinden bugünü bekliyordum bu şekil de soru açacaktım ancak ondan izin almadan bunu yapmamam gerektiği aklımdaydı ve yapmadım o çok iyi bir insan bir arkadaş onun uzun süre gitmesi bile benim için üzüntü vericiydi ancak onunla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum onun doğum gününü tekrar kutluyorum ve o hayata o güzel gülümsemesi ile bakmasını diliyorum ve hep mutlu olmasını istiyorum tabi ki nefese sende çok iyi bir arkadaşsın böyle bir soru hazırlayıp şilaya süpriz yağtığından dolayı sana çok teşekkür ediyorum.

4|0
    0|1
    • Rica ederim ne demek :) Umarım kızmaz soru için :) hehe :) Gerçekten ender bulunan arkadaşlardan kendisi. :)

• böyle bir arkadaşla tanıştığımız için kendimizi şanslı hissetmeliyiz tekrar teşekkür ederim :)

• Doğum günü kutlu olsun diyore

ps profil resmindeki kedicik çok şeker

3|0
    0|0
  • link

kimse kutlamamış galiba

3|0
    0|0
  • Mutlu yıllar, iyice yaşlanmış demek ki... :S

Neyse, pepe iyidir. Yönetimden uyarı almamış hiç duyduğuma göre, cevabı bile silinmemiş diyorlar. Sadece yanlışlıkla silmişler bir ara.

2|0
    0|0
    • Haha çok alemsin biliyorsun değil mi :)

• nice mutlu yıllara,yaş gününüz kutlu olsun

1|0
    0|0
  • Hayırlı yolculuklar dilerim pepeevesila ya

2|0
    0|0
    • Yolculuklar mı :)

• Dünya hareket halinde evren genişliyor atomlar sürekli dönüyor yerimiz de durmuyoruz

dini olarakta dünya çölde yolculuk eden bir bedevinin bir ağacın altında dinlenme molasina benzetilmiştir

• 100 yaşında aksakallı dede ol/ya da aksakalsız nine :))))))

2|0
    0|0
  • iyi ki doğdu

2|0
    1|0
  • İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara pepee the hafiz :)9

2|0
    0|0
  • nice yıllar

1|0
    0|0
  • kutlu olsun..:)