Kimler sadece kendi şehrinin takımını tutuyor?

Takimimizida yazalim arkadaslar.. igohohovivobibovifih

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu alemde tek büyük tokatspor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ankaragucu

0|2
    0|0
  • Sence İzmir spor tutulur mu?
    Tamam göz gözlüyüz ama yani takimin da bir kalitesi olsun. Tabi her türlü ölümüne Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Ben tutmuyorum

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeliyim ben.

0|0
    0|0
  • ben hiç yaşadığım şehrin takımını tutmuyor ve desteklemiyorum Galatasarayı tutuyorum

0|0
    0|2
    • Nerelisin hayirdir..

• Bnde Ordu'da okuyom burdada pek sevmezler giresunspor'u da sen niye sevmiyon..

• nedeni yok aslında bir takım tutuyorum o da Galatasaray yaşadığım şehiri sevmiyorum ondan da olabilir

• şşşşşşşşşşşşş 1 2 3 masmavi şimşekler laylalayallalaaaaaa maaaaaavi şimşeklerrr :D aşka geldim :D ADANA DEMİRSPORLUDUR. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğum büyüdüğüm şehrin takımı Galatasarayı tutuyorum memleketiminde yenmesini isterim Ordunun yani ama sanıyorum küme düşücez bu sene :( FORZA TOKATSPOR :)

0|1
    0|0
    • Tokat çıkacak inşAllah 1. lige..

• inşAllah ya Ordu Tokat birlikte çıkarlar..

• İnş inş Samsun Ordu Giresun Rize Tokat bu şehirleri görmek isteriz süper ligde.

• Sadece Gençlerbirliği

0|1
    0|0
    • Ankaragücü..

• Zengin değilde, okumuş insanların takımı desek daha doğru olur. Tribünde bunu rahatlıkla hissediyorsun.

• Ama futbol şiddettir futbol holiganlıktır futbol adam bıçaklamaktir biliyosun :))

• Yaşasın yaşadığı şehrin takımını 2 3 kupaya satmayan Anadolu çocukları. Bizde bilirdik şampiyon takımı tutmayı ama ihanet etmedik oturduğumuz ekmeğini yediğimiz bu şehire. .

Ankaragücü

0|0
    0|0
    • İyi gününde kötü gününde hep beraberiz...

• Çünkü biz ANKARAGÜÇLÜYÜZ

Yükleniyor...