Bedava tatil çıktı aldatmacası...

arkadaşlar tatil çekilişine katıldım ve bedava tatil çıktı 4 kişi 3 gece 4 gün.

ama herkes aldatmaca olduğunu söylüyor. amaçları devremülk satmakmış. acaba sizinde başınıza geldi ailenizle böyle bir tatile gittiniz mi? durmadan arıyorlar bedava tatil için bu kadar baskı yapılır mı anlamadım ben gitmeyi düşünmüyorum ama yinede merak ettim sizin başınıza geldi mi?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• geldi. kocaelideyim ben. fuara gitmiştim. orada tatil çekilişi dediler. ücretsiz dediler. katıldım. biraz da kız o işten para kazanacak diye katılmıştım. doldurduğu kağıt başına para alıyorlar ya. neyse 2 gun sonra aradılar tatil kazandınız diyorlar. dedim yok istemiyorum çok yoğun bir insanım sağolun :) altından birşey çıkardı muhakkak.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Annemler Dedeman dan 1 haftalık tatil kazandılar, tatillerini de çok güzel bi şekilde yapıp geldiler. Sanırım önemli olan tatili hangi tatil firmasıdan kazandığın...

1|0
    0|0
  • millete böyle kazandınız çekip, otel kapısında oda satanlar dahi var.

bize soracağına git TÜRSAB la MİLLİPİYANGO ya sor, onlardan habersiz yapılan hiç bir çekiliş ciddi yada gerçek değildir.

1|0
    0|0
    • arkadaşım soruya baksaydın sizinde başınıza geldi mi gittiniz mi diye sormak istemiştim ben zaten gitmeyi düşünmüyorum

• amacın ne hacı :)

tamam işte aynı kapıya çıkıyor.

• Birşeyler satmaya çalıştıkları kesin dikkatli olmakta fayda var

1|0
    0|0
  • Kimse babasının hayrına bedava tatil verir mi, bir düşün önce...

1|0
    0|0
  • Sakın gitme. soyup sovana çevirirler. inkar edersin. kanıt gösterirler. hep tuzak bunlar

1|0
    0|0
  • oooooo sen nediyon başıma gelmedi arkadaşım opc'ydi kuşadasında devremülk satardı bu yolla . yani açılan tatil köyümüzün broşürü buyrun gelin bedava açık büfe beyaz'In standup gösterisi ve türkiyenin en büyük aqua parkı diye önce müşteri keklik gibi avlanır sonra oraya giden müşteri ağzı çok iyi laf yapan dolandırıcılar tarafından sarılır ve bir de bakmışsınız ki artık bir devremülkünüz var ;)

0|0
    0|0
    • Güzelmiş.:) Nur topu gibi devremülkünüz oldu:)

• nebilim ben de hatırlamıyorum ki sen de engelle de bari yorum yapmayım unutup sorry

• Hikaye hepsi inanma devremulk satarlar zorla hemde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evt bizim zaten devremülkümüz vardı ama piyasaya bakalım die gittik aynı bedava tatil felan dediler sonra gittik işte yemek felan verdiler ardından satışa geçtiler biz almıyacaz diyince hepsi dövecek gibi öyle sinirlendilerki ne olduğumuzu şaşırdık tatil felanda yalan kandırmaca

1|0
    0|0
  • Satış yapabilmek amaçları.Gitmeyi düşünmüyorsan aramamalarını söyle.

1|1
    0|0
    • aramalarını önlemek kolay ben sadece bilginiz var mı diye sormuştum

• niye öyle diyon bea kızılcahamam memleketim benim :))

• jameswalsh seninle daha önce konuştuğumu hatırlamıyorum ama beni engellemişsin neden olduğunu öğrenebilir miyim?

• Dün facete anket doldurdum. Facebook bedava tatil diye. Bugün telefonla inci diye bir kadın aradı adımı söyledi evet dedim şehrimi onayladım. Tam kadın yalova tatili kazandınız müsaitseniz konuşalım dedi şüpelendim müsait değilim dedim. Ben sizi bu numaradan ararım dedim kapattım. bir daha aramadım. O da aramadı. Yorumunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...