İnternetten alınan, ya da piyasadan alınan zayıflama haplarının yan etkisini biliyor musunuz?

İnternetten alınan,yada piyasadan alınan zayıflama haplarının yan etkisini biliyormusunuz?Bu günkü gazetelerdeki manşet haber,buyurun:Gıda takviyesi değil tam bir ölüm tuzağı

Balıkesirli Nilüfer Gülmez, 'mango özlü' ilaç yüzünden ölüm kalım savaşı verirken, Sağlık Bakanlığı uyardı: Bu ilaçlar öldürüyor

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ilaclar öldürmüyor, bilincsiz kullanıcı ölüyor.

O ilacların bircogunun ozelligi susatma-su icirme+ su icmeye baglı tokluk hissi, bir kısımında da agızda beliren tat yok olma duygusundan dolayı istahsızlık.Bunları diyete takviye olarak kullanmazlarsa sonuc kacınılmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Güvenmiyorum nerde yapıldığı belli olmayan ilaçlara.İlle de zayıflama hapı kullanıcaksam eczaneden alırım. Bir hapla 5 kilo vermiştim bir ayda.Ama diyetle beraber kullanmıştım.Yiyim ama hapla zayıflarım derlerse olmaz.Bir de bu hapların çoğu lif içerdiği için alındığı dönemde bol bol su tüketmek lazım.

0|0
    0|0
  • Ben ilaçla zayıflamam , sonuçta böbreklere- karaciğere zarar verecektir . Kendime garezim yok.

0|0
    0|0
  • evet iki arkadaşım kullanmıştı bu ürünlerden hızlı klo vermek adına ama sonrasında ikisi de soluğu dr.da almışlardı.

0|0
    0|0
  • sen ye ıc sonrada hap ıc...olacak ıs degıl hapların ne kadar tehlıkelı oldugunu bılen yok .bu sene bır kadın olmustu o haplar yuzunden.bogazlarını tutmasını bılseler spor yapsalar guzel bı sekılde zayıflayıp ıp ınce kalırlar

0|0
    0|0
  • öldürüyorsa izin vermesinler arkadaş

0|0
    0|0
  • Ben kullanmıştım. Bir zararını görmedim.

0|0
    0|0
    • faydasınıda görmemişsin gibi hava sezdim sankime. yani buda şu oluyo boşunamı içmişsin ne ://

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne olduğu belirsiz alınan takviyeler bu sonucu verir.

0|0
    0|0
  • sağlıksız 1 kilo verirsen,onu sonra 4-5 kilo olarak alırsın,hareket etmeden,spor yapmadan,ağzını tutmadan zayıflanmaz

0|0
    0|0
  • Abartmamak lazim.esimde kullaniyor.pek bir fayda gorrmedi.

ama oldurmesi konusunda kesin vir delil varsa iki paket dahaismarliyorum:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...