2 saatlik ömrünüz kaldı ne yapardınız ?

Evet arkadaslar. Diyelim ki 2 saatlik ömrünüz kaldı bu 2 saatte neler yapardınız ? Ben, bütün sevdiklerime doya doya sarılır(normalde pek yapmadıgım bişeydir o yüzden), sonra kalan zamandada namaz, kuran felan işte :)) ya siz ?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• "İşte risk budur!" der, bakalım harbiden 2 saat sonra mı öleceğim diye köprüden atlardım.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Aaaa! Ölümü hatırlattın! Hekesin kaçtığı düşünce! Ama, kendisinden kaçamıyorsun. Eninde sonunda yakalanıyorsun. Kendisinden kaçamıyoruz ama düşüncesinden kaçıyoruz. Verilen cevaplar ne kadar kısa değil mi? Neden? :)

Namaz kılmak, dua etmek falan derdim ama ölüme 2 saat kala öteki dünya için ne yapsan boş. Neye yarar? Bir de samimi gelmiyor bana. Yaratanıma karşı samimi olmalıyım. Yumurta kapıya gelince namaz kıl, dua et! "Kimi kandırıyorsun" denmez mi?

0|0
    0|0
    • o da dogru aslında ama Allah en cok affedendir bizleride o zaman affeder belki .s

• Niye herkes gırgırında acaba :) Kaçış. Ama, bilinç altında yer insanın beynini bu ölüm korkusu. kimse farkında olmaz ama. Yorumu yapanlar üst beyinler amaaaa düşünenler (kaygılananlar) alt beyinler. Düşündüm de, son dakkalarımda içimden dua ederdim :)

• son iki saatim olduğunu öğrensem ne yapsam derken telaş içinde bişi yapamadan ölürüm gibi geldi :D:D:D

0|0
    0|0
  • sevdiklerimin yanında olmak isterim

0|0
    0|0
  • evet 2 saat sonra ölebiliriz dogru bunu hepimiz biliyoruz ama hic umrumuzda degil...heralde garanti ölecegim belli olsa bile inanmazdim hayati yasamaya devam ederdim...

0|0
    0|0
  • tüm p*rno filmleri silerim bilgisayarı karıştırınca arkamdan küfretmesinler

2|0
    0|0
  • ben ölümden kaçmanın yollarını arardım kaçamayacak olsam bile çare arardım sonuçta ümit kesilmez herzaman bir çare olabilir

0|0
    0|0
  • Soğuk kavunun içine dondurma koyup yemek isterdim. Ya şimdi mi söylenir niyetliyim yemeden gidecem galiba :(

0|0
    0|0
  • Dine imana vermemkendmi onu biliorm, cok samimiyetsiz geliyor bana 2 sa kala.d

0|0
    0|0
  • aklıma ilk kızım geldi.

0|0
    0|0
  • bakir ölmemek için ... :D

0|0
    0|0
  • Bir is yapmaya kalksam yarim kalirdi

0|0
    0|0
  • Benimle birlikte çoğu kişiyi yanımda götürürdüm

0|0
    0|0
  • tüm paramla geneleve giderdim :D

0|0
    0|0
  • korkudan ölürdüm

0|0
    0|0
  • allah razı olsun 2 saat verdin çok verdin ya al bir saatini naparım ben 2 saatte :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cicilerimi giyeri makyajımı yapar, tövbe eder,sevdiklerimi arar, sonra da oturur beklerdim:) Baba filmini izliyim beklerken fon müziği olur:)

0|0
    0|0
  • önce sakin olmalı heralde sonra bir iki kucaklaşma namaz niyaz hadi byeeeeeee haa kefenıde kendım alırdım

0|0
    0|0
  • Kalplerini kırdığım insanlardan af dilerdim. Etrafımda ki herkesten helallik isterdim.

0|0
    0|0
  • ksde gezerdim hep yaptığım şey...

0|0
    0|0
  • Valla 2 saat fazla yaa. Dolu dolu geçirmek için herşeyi sığdırırdım ben o 2 saate

0|0
    0|0
  • ya korkudan ölurdum yada aglamaktan helak olurdum bılmıyorum yıne evımde kalırdım herhalde

0|0
    0|0
  • Ağlamaktan bir şey yapamam ki.

0|0
    0|0
  • Yatar uyurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...