Sevgilimden çok mu şey istiyorum

yazacağım şeyde çok ciddiyim. espri felan yapmıyorum bu listede bir yanlış yaptımı deli gibi sinirleniyorum kan gövdeyi götürüyor. ayrı yerdeyiz.

telefonuna erkeklerden gelen mesajları cevaplamayacak

facede erkeklere ait hiç bir şeyi beğenip yorumlamayacak.

ben memlekete gelene kadar kız erkek farketmez dışarı asla çıkmayacak

twitterı kapatacak oralarda muhabbet etmeyecek

ben sinirliysem beni sakinleştirecek

aradığımda açacak ben kapayana kadar kapamayacak

beni bu hale kendi soktu ben anormalmiyim başka türlü rahat edemiyorum kız elden gidecek korkusuna bunlar normal mi

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• kesınlıkle yanlıs tamamemn anormel bır davranıs böyle yaparak kıza karsı guvensızlıgını belli ediyorsun ve kızı kendınden sogutup uzaklaştırırsın. sonuc husran bıter. sen kendı acından bı dusun kızsın ve erkek arkadasın devamlı senı kısıtlıyor herseyıne karısıyor sen kendını nasıl hıssedersın. ınsanız sonucta ınsanın da bazı hakları vardır normal olarak. ınsanız sonucta elbette arkadasların olucak, cıkıp gezme ıhtıyacın olucak bunları elınden almaya kımsenın hakkı yoktur. kız arkadasın senın ona uyguladıgın gıbı oda sana böle kısıtlamalar getırıyormu? öncelıkle karsı tarafa guvenmeyı ögreneceksın. sen guvendıgı hersekılde bellı eder hıssettırırsen o bundan mutlu olacaktır ve bana guvenıyor dıye guvenını bosa cıkarmayacaktır.

0|0
    0|0
    • yok güven vermiyor beni kısıtlamıyor öyle bir şeyi hiç denemedi sevmiyor muhtemelen ama 2 senedir kahrımı çekiyor bende anlamadım neyin kafası bu

• gezıp tozmasında ne var yanı normal bısey mu ev hapsedemezsın kı? ama senı aldattımı? senı cok sevıyorsa böle bısey yapmayacaktır. ortak arkadasınız sanırım bahsettıgın kısı. belkı sevdıgı bır arkadasıdır gorusmek konusmak ıstıyordur. ama sen böle tepkıler verınce korkmustur ve sana soyleyememıstr. oda senden gızlı yapmıstır. onu bu yola sen suruklemıssın k. bakma kendısıne guvenmedıgını dusunmus

• bana şimdi bir rüyasını anlattı biri buna sarkıntılık yapıyor muş eski sevgiliside bunu koruyor muş. bense 3 kıza tecavüz ediyormuşum. yahu buna sinir olacağımı bile bile bana bunu neden yapıyor. nasıl bir akıla sahip bu ? neden böyle şeyler yapıyor mutlu etmeye çalışmak yerine salak alak şeyler yapıyor :S kurtarın beni allah aşkına :S

Kızlar Ne Diyor 6

• senin gibi bir sevgilim olmadığı için çok şanslıyım . insana hayatı zindan edersin böyle sıkarsın sıkarsın bi yerde patlak verir. bu kadar da olmaz fazla abartmışsın hastalıklı bir düşünce bu. seni seviyosa sende onu seviyosan güvenmek zorundasın. zaten aranızda güçlü bir bağ varsa o kendisi ister istemez geri çeker yanlış şeyler yapmaz

0|1
    0|0
  • Kız seni seviyorsa zaten biçok şeyden ve kişiden uzaklaşarak yalnızca sana ait olacaktır. bu tarz kısıtlamalar tartışmalardan başka bir işe yaramaz. güvenmiyorsan karşındakine , uzatmayacaksın.

0|0
    0|0
    • hem seviyor hem beceriyor desem ayıp olmaz işallah.

hem bana iyi hem onlara iyi aman ben yokum diye arkamdan gene buluşacaktır biriyle. birisi bilime fayda olması açısından incvelemeli buınu kafasını

• halime şükrettim bir an bunları okuduğumda. ama galiba sizin ilişkinizde güvensizlik var dışarı çıkmasını bile istemediğine göre ya çok kıskançsın yada sevgiline tamamen güvenemiyorsun. sevgi saygı kadar güvende önemli ilişkilerde

0|0
    0|0
  • ohaaaaaa oldu olacak günde kaç kere nefes alacak onuda soyle

0|0
    0|0
  • Böyle yaparsan bulduğu ilk fırsatta elden gider zaten.Bu ne ya esir kampı mı?

0|0
    0|0
  • değil.çok abartmışsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunları istersen o kızı kaybedersin yada kız seni başka kızlarla aldatır intihar edersin. Azıcık kendini de sevgilini de rahat bırak ki nefes alasınız. Başkasıyla konuşmasını aldatmak olarak görecek kadar paranoyaksan, ne diyebilirim ki.. Nefes alamazsa sevginiz ölür, demedi deme Bu paranoya ile ne mutlu olabilirsin ne de mutlu edebilirsin.

1|0
    0|0
    • initihar etmeyi düşünmedi değilim.

• Önce kendine sonra başkalarına güven. Sadakat olduğu sürece başkası ile olmaz. Seni seviyorsa ve seninle mutlu ise başkasına bakmaz. Kadınlar yürekten bağlanır. Ama onu böyle boğarak kendine kötülük yapıyorsun. Önce kendine sonra aşkına sonra hatununa güven. Kafanı buna takma ve biraz ruhunu özgür birak. Bu düşünce ilişkinize tamamen zarar verir yoksa.

• Bir de gelip soruyor musun ? Bu ne saçmalık böyle yaa oldu olacak zindana kapat kızı. Nasıl bu hale soktu seni ? Önceden yaşanmış şeyler varsa ayrı diyecem ama saçmalığında ötesinde bişey

0|0
    0|0
  • dostumbir sevgilin var böyle kısıtlamalar yapıp kaçırma derim seviyorsan.olmayanları düşün değerini bil

0|0
    0|0
    • sevgilim olduğundan beri hayatta n nefret ediyorum. size hayranım hala sağlamsınız.

• tamam haklısın ama kısıtlamaylada korunamazsın gizli işlere girer bu sefer kız arkadaşlarım var oran biliorum.

• yalanı ortaya çıkana kadar yapsın çıkana kadar rahat hissedeyimde. benimkisi biraz b*ka girdi. takıntı lı bir belaaa... özenti yüzünden başıma gelmeyen kalmadı. bu arada nerde yaşıyon bilmiyorum ama kız bulmayı çok zor zannettiğim zamanlarım vardı o an düşünürdüm nasıl olurki felan diye sana tek şunu diyim :aslında çok kolay ya kızlarda hayranlık uyandıracak bir meşgalen olsun yada kıza en iyi davranan sen ol. onlar zaten seni buuyor ama bence uzak durmak en iyisi getirisi hiç yok :D

• Bu ne lan, kolen mi kiz senin. Eger o kiz buraya boyle yapan bir sevgilim var dese birak gitsin oyle sevgili mi olur derim...

0|0
    0|0
  • 1. maddeden sonrasını okumadım. Evet çok şey istiyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...