Annemin arkadaşının bakışları!

Annemin en yakın arkadaşı.. çocuklukları beraber geçmiş,birlikte büyümüşler.. bizimkiler onları, onlar bizimkileri çok sever. fakat kadının bana tip tip bakışlarını yakalıyorum sürekli, ne desem atlıyor annemi çok sevdiği için annemle en ufak bir tartışmamızda daha konuyu bilmeden onu savunuyor kızı var 16 yaşında beni kıskanıyormuş odamı görünce falan eve gidince ağlıyormuş onunda etkisi olabilir ama öyle bakışlar değil bunlar. geçen gün dayanamadım söyledim hemen ağlamalara başladı babam,annem direkt beni suçladılar sonra anneme demiş ben onun ellerine,ayaklarına,saçlarına,temizliğine bakıyorum hemen işin içinden sıyrıldı imrenen bakışları hepimiz biliriiz bu kadın beni dövcek gibi bakıyor bunu annemlere nasıl anlatırım? kadın bana alttan alttan işliyor,laf sokuyor kimse bunu görmüyor napıcam ben ya görüşmesekte olmaz haftada en az 1 kere görüşüyorlar. Okuyan varsa Allah razı olsun :)

Güncellemeler:
arkadaşlar bana bu kadının gerçek yüzünü ortaya çıkaracak bişey lazım. güncelleme için üzgünüm.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar lafa bile gerek yok...prizden çek kabloyu..ver elektriği kafasına

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sabah sabah yaptık bi hata okuduk :)) böylesi nazar değirir adama çek kenara abla hayırdır whats problem de ?

1|0
    0|0
    • gizli kamera yerleştir bu kadınla beraber kalabileceğin bi köşeye sonra o ve sen yalnızken gerçek yüzünü ortaya çıkaracak hareketlerde bulun

• saçını başını yol döv onu

1|0
    0|0
    • ben 19 yaşındayım kadın 41di sanırım hala eminmisin?

• sağol yorumuna

• rica ederiz

• Muhattap olma sende,skleme hiç

0|0
    0|0
  • Eien-: seni çekemiyor galiba. valla bişey yapmaya çalışsan hemen karşılığını alıyormuşsun. en iyisi susmak, ne yaparsa yapsın umursama:)

0|1
    0|0
    • kadın benimle iğneleyici iğneleyici konuşsun ben yav he he teyze diyeyim. iyiymiş bu:D

• diğer hesabı ekle.

• engelleyip 50tane hesap açtırma

• Okudum (kendime inanamadım). Annenle tartışırken araya girdiğinde "Tamam ben bi' annemle halledeyim konuyu izin verin" de. Kalsın olduğu yerde.

"Az ötede bayıl" der gibi de kafanı ve elini kullan (vücut dili). Hani "tamam yani bi kenara çekilde annemle konuşayım" imajını ver ona.

1|0
    0|0
    • yaa yok öyle bi dünya illa bulaşır cevap verir kadın kendini çok iyi kalpli gibi gösteriyor bişey olduğunda yapma,etme,kalpler kırılmasın ama o bakışlar bunları söylenen kadının bakışları olamaz. yapmacıklığın bu kadarı.

Kızlar Ne Diyor 3

• aynısını sende ona yap ona kokoş kart karıymış gibi bak ondan tiksindiğin belli ederek bak ki anlasın moruk

1|0
    0|0
    • bilmiyorsun kadın bana 100 kere bakar ben bi kere bakarım annemler hemen üstüme üşüşürler:)

• acıkca sölye senin derdin ne benimle de senin bakışlarından rahatsız oluyorum filan de

• onuda dedim gibi bişey. benim bakışlarım öyledir ben hiç farketmiyorum ben kötü olalım istermiyim teyzem falan diyor.

• Sende ona tip tip bak.

Tenhada yakala ne bakıyosun lan de yaslısın genclıgımı mı kıskanıyorsun pisliiiiik de bak kadıııın de senın ağzını burnunu dağtırım kızı psikopat anası daha psikopat gelmeyin lan evimize de.

:)

1|0
    0|0
  • size geldiginde evde olma sende. yada odanda cikma.

1|0
    0|0
    • kadının kocası eve 10 gibi geliyor onlarlada genelde o saatlerde görüşüyoruz salmıyorlar dışarı öyle her seferinde o saatte. odamdan çıkmamayıda denedim kızı geliyor abla oturalımmı annem çağırıyor niye içeri gelmiyorsun.. onlarada gitmek zorundayım çünkü gece evde tek kalma gibi bi korkum var malesefki :D

Yükleniyor...