Kadınların anatomisi sabah sabah oğlum bak git:)

Sık ağlayan kadınlar güçsüzdür.Her sorduğuna gülerek cevap veren kadınlar ne kadar güçlü ise bir o kadar yılgındırlar. Ve artık bir erkeğe yakalanma tahammülleri kalmadığı için kendilerini kahkahalarıyla kamufle edenlerdir. Umudu olan kadınların hayatında bir erkek vardır.Umutsuzlar ise bine yakın erkekten çoktan intikam almışlardır. Çıktıkları her yokuşun inişlerinde olanları bilirler.Gel görki bu güçlü kadınlar bile bir kuşun kanadında olsalar, aynı kuşun unutamadıkları o meşhur aşkları üzerinde pike yapıp silkelenmesini tercih ederler.Kadınların hayatında güçlü parmak izleri olan bir adam vardır. Ve o adam çoğunlukla yanındaki değildir...Peki Bu adam Kimdir?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir baba yanında değilse, bir dost yanında olsa da koyar adama. Bir sevgili yüreğine dokunamaz bile.

0|0
    0|0
  • Bu adam benim Babam

0|0
    0|0
  • jinekolog?

0|1
    0|0
  • sık ağlmam ağladımmıda uzun bı muddet susamam atamam o gunun yorgunlugunu ustunden cok konusurum sureklı gulucukler sacarım agdeta guzun ablayımdır herke derdını anlatır derman arar bende ama sevdıgım ınsanla bı turlu anlasamam nedne bılmıyorum ama sureklı kalbımı kırar buna musade ederım ha sunuda dıyım ılk sevdıgım degıl ıkıncı ama ılk sevdıgım kısı hala beynımde cıkmıyor hergun facesıne bakarım onu dusunurum ama dönemem ona ne kadar don dıye yalvarsada ben ne yım sence sımdı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...