Twitter'da yazdığın mesajın sahibine ulaştığını nerden bilirsin?

Twitter'da yazdığın mesajın sahibine ulaştığını nerden bilirsin?

Mesaj yolluyorsun ama o insan cevap yazmıyorsa bu mesajının ulaşmadığı anlamına mı gelir? Facebookta öyle değil. mesajı yazdığın anda gözükür ve sende görürsün. Cevap gelip gelmediğini de anlarsın. Twitterdan anlayan biri yazsın lütfen.

dipnot. bir ünlüye falan atmadım mesaj. bir arkadaşa attım.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Twitter'da mesaj diye bir şey yok arkadaşım. Sadece Facebooktaki gibi etiketlerinsin. Eğer mobil etkilişik yaptıysan kişinin telefonuna mesaj gider. Yapmadıysa @Bağlan diye yere basarak göre bilir. Eğer sende etiketlendiğin twiti görmek istiyorsun @Bağlandan baka bilirisn :)

0|0
    0|0
    • Arkadaşım listende olan birine tıkla.Takip ediliyorun yanında bir adam resmi var.Ona tıkla,direkt mesaj yaz var.. Kısacası twitterda mesaj atma var. Bilgine.

• Ops pardon arkadaşım :) "Direkt mesaj yeni" den bahsetmişsiniz. Benim Demek istediğim normal Twit atmak.

Erkekler Ne Diyor 4

• Twitterda arkadaş listende ekliyse ve mesaj attıysan her türlü gider. Sanırım o cevap vermiyor veya mesaj kutusuna bakmıyor ;)

0|0
    0|0
    • ben onu takip ediyorum ama o yok. yani mesaj derken twit atiyorum. mesaj degil

• Tweetin anlamını veya tweetlerini görmüyor olabilir. Eğer senin anasayfanda veya kişisel profilinde ona tweet attığın yazı geliyorsa onda da görünüyordur.Ama ya tweet atmayı bilmiyor tekrar geri,ya seni kaydeye almıyor veya kendi tweetlerine bakmıyordur.

• Cevap yazarsa anla ki mesaj gitmiştir.

Şaka bir yana özellikle senin mesajını yollamamazlık yapmaz sistem, gitmiştir.

0|0
    0|0
  • direk mesaj kısmında 1 yazıyosa cevap gelmiştir.direk mesaj gönderdiysen mutlaka gitmiştir

0|0
    0|0
  • Attıysan gider

ama

twitterda OKUNDU sistemi yok henüz. mesajın okunup okunmadığını öğrenemezsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Twitterda mesaj yolladığın zaman karşıdaki kişi bunu göremiyor. Eğer direkt mesajlar bölümüne bakarsa görebilir mesajını. Büyük ihtimalle mesajlar kısmına bakmamıştır. Bende ayda bir falan bakıyorum unutuyor insan sonuçta. Mesaj yerine reply yazmalısın.

1|0
    0|0
  • alakası yok.mesaja cevap vermediyse mesaja cevap vermek istemediğindendir.

gitmemesi durumu söz konusu değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...