Bu sene beşiktaşın şampiyon alacağını düşünüyorum benim gibi ciddi dürüst fanatizmden uzak tarafsız düşünen kaç kişi var?

Bu sene beşiktaşın şampiyon alacağını düşünüyorum benim gibi ciddi dürüst fanatizmden uzak tarafsız düşünen kaç kişi var?
bütün takımların oynadıkları maçları izliyoruz ama beşiktaş maçını izliyenlerin daha çok keyif aldıklaarını göruyorum sence?
mesela fb gs macınıda izledim pozisyon yok denecek kadar az alves kırmızı görmese snejdr o muhteşem golleri atmasa her zaman olmazz öyle goller maç 0-0 biterdi ve izleyenlerinde bjk-sivas macını izlyenlerden dah çok keyif almadıklarını biliyoruz şampiyon kim bu sene tarafsız ve dürüst olun lütfen :D
puan durumu
www.ntvspor.net/.../puan-durumu

• BEŞİKTAŞK
    0% (0)57% (4)44% (4)Oy Ver
  • YENERBAHÇE
    50% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • GALATALVES
    50% (1)43% (3)45% (4)Oy Ver
  • TRABZON
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BURSA
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
buda ntvspordan mehmet demirkolun yorumu okuyun izleyin lütfen gs ve fb ve diğerleri
www.ntvspor.net/.../bu-mantalite-10-yila-damgasini-vurur

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçenin bu sene şampiyon olmasını isterim ama beşiktaş bu sene çok iyi kadro kurdu şampiyon olsada sevinirim hak ediyorlar

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen tarafsiz degilsin ki bizden tarafsizlik bekliyorsun

0|1
    0|2
    • ben tarafsızım yani tamam beşiktaşlıyım ve tarafsız gözle izlediğimde hepsinin içinde en iyi futbolu oynayını bjk olduğunu biliyorum bjk süperliğin üstünde top onuyor diyenler var ntvsporda

• sende bunu göruyorsun ama kabul edemiyorsun bence

Erkekler Ne Diyor 7

• Daha ligin 6. Haftası sona erdi şimdiden Beşiktaş'ı şampiyon ilan etmen ciddi ve tarafsız bir görüş değil, geçen senede Beşiktaşlar ilk haftalarda biz şampiyonuz dediler sonra Galatasaray geldi Drogba iki tane attı bir daha Bjk kendine gelemedi

1|1
    1|2
    • dragba atadı o golleri birini s. kurtuluş birini veli kaavlak ve hakem ortaklığı ile attılar 2. maçda ise senin sencin gelip panatlı yaoprtıdı başka bişey yokdu

• Bu olmasa şöyle olurdu şu olmasa farklı olurdu bu lafları geçelim Beşiktaş zaten 3-4 senedir Galatasaray ı yenemiyor. Lig için bu kadar erken konuşma

• bu sene çok farklı hiç bir takım bjk kadar sorun yaşayıpda bu yarışın içinde bu kadar tutunamaz bence

• Ben fenerbahceliyim gonul istwr ki fenerim sampiyon olsun ama suanki durum pek onu gostermiyor :/
    Boyle giderse besiktas sampiyon olabilir.

0|1
    0|0
  • Şampiyon Beşiktaş ikinci kim

0|0
    0|0
  • Daha cok cok erken. Ama iyi futbolu kim oyniyo diyosan evet besiktas oyniyor. Ama dedigim gibi daha cok erken.

0|0
    0|0
  • yine yanlış düşünüyorsun bak fazla hayal kurma :))

0|0
    0|2
    • benimki hayal değil oldukça gerçek puan durumuda orda ama haklısın hakemler ile zor onları yenmek çok zor dün maçda bir penaltı 1 kırmızı kartı vermedi sivasa banın 2. gölude eline degdi

• Sanmıyorum Fenerbahçe şampiyon

0|0
    0|2
    • fanatizmden uzak tarafsız demiştim ama anlamamışsın neyse hadi tatlı rüyalar sana

• Fanatizm oluyor neyse seni samimi bulmuyorum o yüzden burada fazla yazmanın bir anlamı yok

• gerçekler acıdır acıtır. samimi bulmadığındanmı yoksa fenerin bu kötü halini kabullenemediğin içinmi ama haklısın aynı durumda bende olsam belkide beşiktaş için senin gibi düşünürsdüm hoşçakal

• umarım yine bir anadolu takımı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...