Sporla ilgilenen arkadaşlar bir bakabilir mi acaba?

bana evde yapabileceğim bel inceltme egzersileri önerir misiniz :( acilen 5 cm incelmek istiyorum lütfeen. sadece belimm de fazlalık var. ondan nasıl kurtulucam

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• önce normal mekik pozisyonunu al ve 30 ardan 3 set yarım mekik çek dizlerini karnına doğru getir başlamadan önce , sonra evde dumble ya da ağırlık bir şey bul kollarını yanlara doğru sal ve dik dur , 2 elinde de ağırlık olsun bir sağ tarafa doğru dize kadar eğil , bir sol tarafa eğil bunuda 30 ardan 3 set yap zamanla işe yarayacaktır

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Belt inceltme diye birşey yok kardio antremanları yapacaksın http://gencvefit.com/seviye-1/s1-sali daki salı perşembe cumartesi pazar günleri programlarına bak orda var.

1|0
    0|0
    • hmm tamam ama sadece bellim incelmeli. başka yerim incelsin istemiyorum. hele ki bacaklarım incelmemeli.. o nasıl olacak

• yaaa :( ama bu haksızlık. bacaklarım kalınlaşsın diye kilo aldım. şimdi belim incelsin diye onları geri verip en başa mı döneceğim :O

• Sen dediğimi yap bakarsın orandan gider yağlar o yüzden bu belli değil anladın.

• Ben o branşta ustayım. Adresi ver

0|0
    1|0
  • Ekmek yeme. yumurta ye kahfaltıda tavuk göğüsü ye pirinç ye, Yiyeceklerde önemli :) egzersizler nete yazsan çıkar zaten burada nasıl anlatayım :D

0|0
    0|0
  • Kendine bir iyilik yap ve yağlı yiyecekler yeme, tatlılardan uzak dur mekik hareketlerinin tümünü yapabilirsin aralarda 30 sn dinlenerek..

0|0
    0|0
  • Sitresh film sar

0|0
    0|0
  • hafif egzersziler yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Durduğun yerde ayaklar sabit belini dondurebildiğin kadar sağa ve ardından döndürebildiğin kadar sola dondureceksin. Bunu günde 100 defa falan yap. Mekik çek günde 50 tane. Eğer sıkıntı olmaz diyosan mekiği arttırabilirsin. Bide gaz yapan şeyler içme çikolata abur cubur vs yeme sağlıklı beslen taze sıkılmış meyve suları iç. Enerji versin. Ve koşma şansın varsa koş. Tabiki hepsinden önce de mutlak esneme germe hareketleri yap. Yoksa mazallah bişey olur ısınmadan başlama hareketlere

0|0
    0|0
Yükleniyor...