Bu olaylar hakkında ne diyorsunuz?

1-Geçen gün gazetede okudum Hindistan'da adamın biri,sabah işe gitmeden önce eşinin cinsel organına asma kilit takıyormuş kadın hiçbir erkekle ilişki kurmasın diye.

Benim yorumum:İlkellik bile bundan medeni,bir insan eşine bunu nasıl yapabilir,bunlar hasta ruhlu.

2-Ülkemizde yaşanan kadın cinayetlerini hepimiz biliyoruz,kadınlar senelerce erkeklerin kahırlarını çekiyorlar ama saçma sapan bir nedenden dolayı(boşanma(eğer sen kadına onu üzecek bişi yapmasaydın boşanmak istemezdi),istenilen yemeğin yapılmaması(evde ne varsa onu ye,hayatta her zaman senin istediğin olmaz)) ölüyorlar hemde canice

Benim yorumum:böylelerini sallandıracaksın,sen öyle bişi yapmasan eşinde öyle yapmaz,mesela sen eşini aldatacaksın ardından kadın seni boşamak isteyecek ve sen onu vahşice katledeceksin yok öyle bir yağma

3-Burma'da Burmalı Müslümanlar,askeri yönetimin kışkırtmasıyla Budist çetelerce yıllardır katlediliyorlar,tecavüze uğruyorlar,şu ana kadar on binlerce Müslüman sadece inançları uğruna vahşice katledildi ve buna bir çözüm bulunmazsa 1 milyona yakın Müslüman göz göre göre soykırıma uğrayacak

Benim yorumum:Hiçbir insan bir insanı dini inancı yüzünden öldüremez,ama ben kısasa kısastan yola çıkarak çoluk çocuk kadın dinlemem oradaki bütün Budistleri keserim(ama dinim izin vermiyor).Bide şu var ineğe tapanlardan,saçma bir heykele tapan zavallılardan başka ne beklersin

Güncellemeler:
link inanmayanlar,Budist çetemi olur diyenler baksın

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• budistlerle müslümanlar arasındaki bilinen savaşlardan bir tanesi daha ,hindistanda olduğu gibi,

bm buna da el atacakmı göreceğiz, onun haricinde Türkiye myanmara tükürse boğar ama tek müslüman ülke biz değiliz,iranı,arabı var onlarda düşünsün, islam örgütü sekreteri ekmeleddin ihsanoğlu gündeme getirsin,toplansınlar ortak karar alsınlar,herşeye biz sazan gibi atlamayalım,

kadın şiddetinde öncelik toplumsal hoşgörüdür,saygıdır,güvendir.Eksikliğini hissettiğimiz için bunları yaşıyoruz,düzelirmiyiz? zor.

0|1
    0|0
    • tükürsek boğarızda bakacağız,ama görünce çıldırdım abi ya,bide o nobel ödüllü(nasıl aldıysa kesin para vermiştir) başkanları Müslümanları sürgün edeceğini söylemiş ya,ah bi savaş çıksa(savaş yanlısı değilim) Myanmar'a gitsek en orada çocuk,kadın kısacası her gördüğüm Budist'i öldürürüm

Kadına şiddette de düzelmemiz imkansıza yakın

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünyanın her yerinde güçsüze uygulanan şiddet,vahşet ve cinayet haberleri var.Burma'da yapılan da,Filistin'de yapılan da,Somali'de yapılan da,Bosna'da yapılan da,Doğu Türkistan'da yapılan da aynı vahşet sadece coğrafyalar farklı.Bu 3 haberden aldığım en önemli mesaj.Şiddet bireyden başlar ve dalga dalga toplumun her kesimine yayılır.Hepsinin amacı güçlünün güçsüzü yok etme çabasıdır.Allah insanların kalbindeki merhameti almasın.

0|1
    0|0
  • ee ben de sevgilime takiyorum kilidi. ne var bunda :-)

0|0
    0|2
    • o senin dediğinle bu haber aynı değil işte :) bu haberde adam iğne ucunu ısıtıp,eşinin cinsel organının kenarlarına delikler açmış,ordan asma kilidi takıyormuş

• ohannesburger onda da bisi yok aslinda. yapanlar var hehe. bence igne sokulmasi eglenceli de. asma kilit acacak kadar bilemedim :-)

• Keşke kadına takacaklarına erkekler onu kendilerine takıp anahtarı da yutsalar. ne güzel olur, tecavüzler, tacizler her türlü pislik azalır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Budist çete lafını duyunca okuduğuma pişman oldum. Ayrıca ineğe tapan heykele tapan zavallı lafınla zaten benim gözümde battın Umrunda olup olmaması da benim umrumda değil çok da tın diyeceksen eğer. Budist çete ne olm. Budizmin bir kere yayılma misyonu yok sen çetelerden bahsediyorsun. Koskoca yazıyı boşuna okudum ulen. Basarım eksimi giderim

0|0
    0|0
    • basarsan bas budist çeteler var,Arakan'da ki Müslümanları katlediyorlar internette arada bak

• Hepsi küçük kıyamet alametleri hacı, ne diyebiliriz ki başka Allah sonumuzu hayır etsin.

0|0
    0|0
  • bu haberi bende okudum pampa bildiğin bisiklet kitler gibi kitlemiş kadını yazıkla iğreç masojist herif

0|0
    0|0
    • aynen zaten kadın intihar edecekmişte kurtarmışlar,zavallı kadın akıl sağlığını yitirmiş

• hiçbirşey önemli olan dışının değil içinin insan olmasıdır ama bu insan gibi görünen ama insan olmayan yaratıklara verilecek bir sıfat bulamıyorum.hayvanlara hakaret olmasın diye hayvan bile demem.çünkü onlar hayvandanda aşağıdadır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...