Canının deterjan yemek istemesi nedendir?

Küçükken gizli gizli deterjan yermişim o gün bu gündür kokusu ve tadı bana çok çekici gelir zararı olmadığını bilsem yerim yani o derece sizce bu nedendir? ne eksikliğinden olabilir ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• bende kokulu silgi hastasıydım ama yemeği hiç düşünmedim,koklar iken resmen gözlerimi şaşı yapardım..sen yemek istiyosun bilemedim :I

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım sürekli sabah akşam zararlı oldugunu bile bile yiyor ve bırakmayı denediğini ve bırakamadıgını da söylüyor bir kere ben de onun sayesinde tadına bakmıştım ama bana o kadar cazip gelmemişti neyse benim sorum şu sizlere benim bu arkadasım bu deterjan bağımlılığını nasıl önleyebilir ve vbu deterjan yeme bağımlılığı ileride nasıl bir soruna yol açabilir.

0|0
    0|0
  • ben günlük kül yiyorum küllük dolunca.toprakta yerim eczaneden alıp küçükken kömürde yermişim ama deterjanı ilk defa duydum.benimkiler demir eksikliğineden kaynaklanıyo ama sen sakın yeme deterjan valla zehirlenirsin.doktora söyle şikayetini

0|0
    0|0
    • yok yemiyorum zaten artık da , senin derdini duydum kendiminkinden utandım Allah yardımcın olsun :)

• ilaç alsana nereye kadar böyle arkadaşlarının yanında falan bir ortamda millet bir dönüyor ağzın yüzün kül :D

• zaten evde dışarda elimde küllük gören hemen alıyo.kan ilaçları var kullanıyorum sonra bitiyo bir hafta sonra yine aynıyım nasıl bir demir eksikliğ,kansızlıktır bende anlamadım.erkek arkadaşım sigarada içmiyo bide düşün halimi :D günde 15 kere düş fırçalama D:

• ben de nedense yumuşatıcı içmek istiyorum :D o kokusu,pembe oluşu,yumuşacık tadıı :D

0|0
    0|0
    • belkide sadece esansları insanda bu isteği uyarıyor bir şeyin eksikliği değildir o zaman .

• O istek bende de var. demir eksikliği anemisi var bende. annem doktora şikayet etmişti deterjan yiyorum diye. kansızlıktan dolayı demişti doktor. pika hastaligi diye geçiyordu.

0|0
    0|0
  • Ne eksikliğinden bilmem ama bende peçete yerdim.

Birde tahtaya uhu sıkar, tahta kalemin arkası ile ova ova top haline getirir, sonra ağzıma alır sakız gibi çiğnerdim. :( ıykkk

0|0
    0|0
  • Akıl eksikliğinden olabilir:)) Deterjan yerine çiçek ye geçer:)

0|0
    1|0
  • bence sen bi doktora git mideni falan yıkarlar , belki düzelirsin...:DDD

0|0
    0|0
  • bende küçükken annemin basının etini yer dururmusum :))) poset cok yermişim ben yaa

0|0
    0|0
    • ilk espriyi yapmayaydın iyiydi de poşet çok ilginçmiş :D

• bir dahaki sefere o zaman :)

• peki o zaman :D

• ne eksikliğinden mi? eksiklik yok maşallah baya iştahlısın! :)

0|0
    0|0
    • :D annem der zaten oğlum senin özün aç diye :D

• peki öyle olsun :)

• ilk dfa duyuyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• içerdiği koku uyarıyor olabilir mi ya da bilinç altında birşeyle bağlantı kurabiliyor olabilir misin.bence bu biyolojik değil psikolojik bir sorun

0|0
    0|0
    • mümkün ama küçükkenden başladığım için bunu etkileyen şey ne hatırlayamıyorum 1.5-2 yaşında falandım kalır mı ki o yaşta psikolojik bir sorun?

• bilinç altı çok karmaşık bir şey çok derin bilgim yok aslında ama ii bir düşün bence bir sonuca ulaşacaksın ki bende hayretle merakla bekliyorum sonuca ulaşırsan bize de söyle lütfen

• her halükarda doktorluğum ben :D

• ben sabun yerim.

1|0
    0|0
    • yerim ? :D hala

• kararında tabi ki de :D

• ''yoğun ağız kamaştıran bi tadı var. çok yeyince kusturuyor ama bi lokma atıcaksın ağzına''

Saygı duydum.

• Uhu yiyen yok mu? :(((88

0|0
    0|0
  • Nası yaa deterjanın içinde Ca falan var belki ondandır süt iç ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...