Hiç bir şey olmamış gibi...

Sizin için özel olan ve hoşlandığınız biri var. Gün geliyor ve bu kişiye duygularınızı açıklıyorsunuz. Fakat o anlamamazlıktan geliyor ve işi şakaya vuruyor. Siz de daha fazla üstüne gitmiyor durumu kabulleniyorsunuz. Gün geliyor o kişi başka bir şehre taşınıyor. Hala görüşüyorsunuz internetten, ama bir arkadaştan farkınız yok. Sizin ondan hoşlandığınızı biliyor fakat hala konuşuyor sizinle hiçbir şey olmamış gibi. Sanki ona hiçbir şey söylememişsiniz gibi.

Bir kız neden bunu yapar? Aynı şeyleri hissetmiyorsa, senden uzaklaşması gerekirken neden hala hiçbir şey olmamış gibi davranır? Lütfen 3-5 kelam edin arkadaşlar.

Güncellemeler:
.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• arkadas olarak seviyor sanıırım bilemicem ama

0|0
    0|0
    • Biliyorum muhtemelen öyle. Benim sıkıntım nasıl bunu başarabiliyor? Yani hiç mi demiyor ya bu çocuk beni sevdiğini söylemişti diye kendi kendine

• seni anlayabiliyorum , onunla konustukca umutlanırsın , bosver unutmaya calıs hersey gecici zaten üzülme :)

• sağol yorumun için

Kızlar Ne Diyor 5

• Sende iletişimi kes neden acı çekiyorsun yarın birgün hayatında biri olabilir o zaman ne yapacaksın oturup ağlayacaksın galiba?

0|0
    0|0
  • sensız yapamıyor, cunku kendısını suclu hıssedıyor sana yasattıgı duygular ıcın ,seni kaybetmek ıstemıyor belkı ılerıde olabiltesini dusunuyori, diğer bir nden senden ıyısını arıyor ama senıde elınde tutuyor yedek :) acı ama gerçek.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlığını seviyordur.Aşk meşk işleriyle bozulmasını istemez.

0|0
    0|0
    • Biliyorum muhtemelen öyle. Benim sıkıntım nasıl bunu başarabiliyor? Yani hiç mi demiyor ya bu çocuk beni sevdiğini söylemişti diye kendi kendine

• evet aynen öyle. Sanırım onunla görüşmeyi kessem daha iyi sen yerimde olsan ne yapardın? Biraz da tavsiye niyetli yazdım buraya. Tavsiyeleriniz nedir arkadaşlığı da bitirmeli miyim ki öyle yapmayı düşünüyorum?

• Duyguların bitmeyeceğine göre arkadaşlığını bitirmen daha mantıklı.

• Sevdiği bir arkadaşısındır .

0|0
    0|0
    • madem daha acı veriyor sen kes görüşmeyi ,kız birde bunun vicdanını çekmek istemiyordur.

Ne yapsın sırf sen üzülme diye sevgili mi olsun ne bekliyordunuz

• senı sevgılı olarak degıl arkadas olarak ıstıyor hayatında bu yuzden sanırım.

0|0
    0|0
    • Biliyorum muhtemelen öyle. Benim sıkıntım nasıl bunu başarabiliyor? Yani hiç mi demiyor ya bu çocuk beni sevdiğini söylemişti diye kendi kendine.

• mesafe bırakırdım tepkımı bellı ederdım

• sağol yorumun için.

Erkekler Ne Diyor 2

• elinde bulundurmaya çalışıyor daha iyisni bulamadımı sana kalkcak bi kızda bana öyle yaptı çok acı çektim ama numarasını msn face heryerden sildim tam 1 sene önce o tabi soraları mesaj felan attı 2- 3 kez onlarada cevap vermedim numaramı sil dedim çünkü elinde bulunduurp kullanmak istiyor

0|0
    0|0
  • arkadaş olarak görüyor

0|0
    0|0

Yükleniyor...