4 ayda 10 kilo için en iyi Yöntem?

Şubat'a kadar 10 kilo vermek istiyorum. Sizce spor salonuna yazılmalı mıyım yoksa evde ip atlamak olsun egzersizler olsun düzenli devam edersem spor salonu kadar işe yarar mı ve hangi hareketleri önerirsiniz? Spor salonları gerçekten fiyat olarak fazla geliyor bana ama yorumlara göre 4 ay için gidebilirim. Boyum 180 kilom 75. Şimdiden teşekkürler. :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• vücut geliştirme sporcusu ve fitness antrenörlüğü yapmış biri olarak şunları söyliyebilrim vücut yağı depo edebılmek için erkeklerde göbek bayanlarda göbek basen kalça bölgelerınde toplar bu sebebple öncelikle yag yakımı yapmalısın bölgesel yag yakımı bütünyle kandırmaca.. bel bölgendekı yagları eritmen için vcuut yag oranını düşürmelisin buda diyetden geçer.. sana önerim diyetine baglı kal günlük aldıgın kalori miktarına dıkkat ve aldıgın kalorinin fazlasını kardiyo yaparak enerji olarak yak ki vucut enerji olarak depladıgı yağları kullansın.. kardio şart degıl ağırlıkta kaldırabılırsın burada önemli olan enerjı harcama nabzının aşağı yukarı 120nin üstüne çıkmalı. skılaşmak ve şekle sokmak için ise egzersizlerin kralı squatı öneririm bu temel bır egzersizdir eger doğru yaparsan çok faydasını görursun teknıgını iyi öğren aksi taktirde kötü sakatlıklar yaratabılır. mekık, twist, dambıllarla saga sola egilem gibi egzersizleri asla yapma omurgana zararlı.. yarım sıkıştırma (yarım mekık) yapabılırsın.. başarılar şimdiden

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumunuz için Dediğiniz gibi diyet ve özellikle squat ile başlayacağım. Peki squatın en doğru yöntemini nasıl öğrenebilirim önereceğiniz bir kaynak var mı? Internette resimler var squat için

• 4 ay için 10 kilo vermek squat yetersiz kalıcak.. kardiyoya ağırlık verrisen beklentili karşılar ancak burada anahtar boğazdan yani diyetten gecer.. düşük kalorili beslenmelısın proteın agırlıklı olsun..

Erkekler Ne Diyor 5

• eger kilo vermek istiyorsan en onemli sey yuruyus. hic spor salonuna yazilmana gerek yok. spor salonunda olanlar kas yapmak icin orda. sen sabah biraz erken kalkip 1 saat yuruyus yapip bide aksam 1 saat yuruyus yapman yeterli olur. tabi yediklerine dikkat edeceksin. ve aksam 6dan sonra kesinlikle bir sey yemiceksin

1|0
    0|1
  • Bir bayan olarak boyun çok iyi. Eğer 10 kilo verirsen çok daha iyi görüneceksin. Şimdi sen soruda 2 alternatif yol belirtmişsin. Spor salonu veya evde yapılan egzersizler diye. Bak spor salonuna gidersen daha hızlı sonuç alırsın ya da kendi çabanla spor yaparsan biraz daha zaman alır. Her iki türlüde kalıcı kilo verirsin. Sana tavsiyem düzenli uyku düzenli beslenme ve düzenli spor yaparsan 10 kg değil 15 kg dahi verebilirsin. Düzenli beslenmeden kastım da az az sık sık yemek alışkanlığı. Sabah veya akşam yapılacak orta veya hızlı tempoda yürüyüş yapmak senin hem sıkılaşmanı hemde kilo vermeni sağlayacaktır. Dilerim istediğin kiloya ulaşırsın şimdiden kolay gelsin...

0|0
    0|0
    • Öncelikle teşekkürler yorumunuz için. Evet bende o nedenle gerçekten kilo vermeyi kafaya koydum. Sanırım eve koşu bandı alacağım ve böylelikle sabah akşam düzenli spor yapabilirim diye düşünüyorum. Spor salonu bana daha cazip geliyor açıkçası ama koşu bandının evde her daim bulunması daha iyi olur sanırım. Desteğiniz için teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

• ishal ol kesin cözüm denedim =))

0|0
    0|0
  • ben masajlı mekık aparatlı kosu bandı aldım 1 hafta evvel. san da tavsıyem al. baska turlu vaktın olmaz. amacım 1 yılda 15 20 kg vermek benım. 1 haftadır spor yapıyom.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yorum için peki siz nereden aldınız fiyatı ne kadardı Ürünün?

• Hizlialisveris. com dan aldim 1900 idi fiyati ama simdi artmis fiyati yeni aldim 2 hafta evvel. Voitanabayi. com da ayni bu siteye ait. zaten ilk voiti aradim bir nedenden dolayi diger sitemize yonlendirek dedilerdi oyle aldm. Bana kaca olur bolumu var orayi tikla indirim icin seni ariyolar 1900 den fazla verme blue motion voit icin.

• fitness yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...