Melo mu daha hayin yoksa Bruno Alves mi?

Herkes Melo söyle Melo böyle adam hiç olmasa kendi takımına ihanet etmiyor Bruno Alves gibi daha gecen sezon Drogba ya yaptığı anlamsız çelme cumartesi günü yaptığı saçmalık iki maçta da takımını 10 kişi bıraktı ve adamın umrunda değil kırmızı kart görmesi

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi de aynı bokun laciverti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Melo hem saha içinde hem saha dışında insan değil zaten kendiside diyor it olduğunu bizim dememiz normal

0|0
    0|0
    • hiç olmasa bruno gibi sikim fb ben canım sıkılınca çıkarım diyor azizi siklerim ne başkasını nı adam iki derbide de kırmızı kart alım çıkıyor sizi skinde bile sallamıyor

• MeLove hain değil. Can o can <3

0|0
    0|0
  • Melo hain miymis?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Melo tabiki

0|0
    0|0
  • Melo'ya kimse hain demedi ki zaten sadece karakterini begenmiyorlar adamın oda sikinde değil biz onu seviyorz ha brz abartıoyr ama olsun en azından adam

0|0
    0|0
    • melo futbolcu değil juventus da oynarken ona altın bidon lakabını taktılar anca bizim gibi Avrupa sıralamasında yeri olmayan liglerde bir şeyler yapar gibi gözüküyor Yunan ligi bile bizi geçmiş fark atmış sayı farkı

• Melo en kötü futbolcu ödülünü almış olabilir ama adam en ezından savaşıyor başkaları gibi takımını satıp yarıda maçı bırakmıyor kırmızı kart almıyor

• bende zaten onu dedim bruno Alves oynadığı milli takım maçlarında şimdiye kadar 1 tane kırmızı kart görmüş

• Alves futbolcu bile değil bence =(

0|0
    0|0
  • Adam maçtan sonra manitasina çakıp yatmıştır biz hala derbiyi tartışıyoruz

0|0
    0|0
    • işte bu sorunda böyle tipleri melo yu alanlarda suç Bruno Alves milli takımında oynadığı maçlarda 1 Tane kırmızı kart görmüş

• Bu fenerbahçe'yi küçümsedigini gosterir Alves`in sıkıyorsa milli takımda yapsın

• melo hain değil kimse hain demiyor takımına faydası var melo sadece çirkef ve o. ç.

0|0
    0|0
  • İkiside kasap dostum

0|0
    0|0
    • biliyorum 1. pepe 2. Nigel de jong 3. melo bu adamlar Fifa tarafından da kasap olarak nitelendiriliyorlar

• Alves takimini satti Melonun ne olduğunu tüm Türkiye biliyo zaten o adam Juventus'da aynıydı..

0|0
    0|0
  • Bruno

0|0
    1|0
    • aynen adam şimdiye kadar oynadığı milli maçlarda sadece 1 tane kırmızı kart görmüş

• Yoksa yenilmezdik

• 11 maç devam etseydi Fener yenilmezdi hata 1 tane gol bulabilirdi veya FB başındaki teknik adam takım 10 kişi kaldığında Emenike yi çıkarması çok büyük hata ve Emenike ye yapılan harekette penaltı cok iyi süzersen GS oyuncu Emenike ye vurmuyor ama sol ayağını öyle iyi bir yere koyuyor ki Emenike takılsın diye bilinci sol ayağını oraya koyuyor gs futbolcu 2. ya dışarıdan cevirilen topa ne demeli bir Galatasaraylı olarak diyorum maçı bizim Hollandalı kazandı GS değil

Yükleniyor...