Yalnızlık mı yoksa bir çok arkadaşla aktif bir hayat mı istersiniz?

arkadaşlar biliyom çok saçma bi kişilik oluyor ama ortasını beceremiyorum yalnız kaldığımda hemen çevremi genişletip aktif oluyom bir çok arkadaşm var ama insanların gerçek yüzünü gördüğümdede yalnızlığa bürünüyorum. ortasını çok denedim olmadı. siz olsanız hangi kişilikte olmak istersiniz ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Eğlendiğim,takıldığım,vakit geçirdiğim bir sürü kişi var. Hepsine '' arkadaş '' diyemem. Arkadaşlık bambaşka birşeydir ki benim sadece 2 tane gerçek arkadaşım var. Yalnızlığa gelince.. yalnız olmayı seviyorum ben ya,yalnız olduğum da daha bir huzurlu oluyorum sanki.. Arkadaşımla yalnızlığı paylaşırım o ayrı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yalnızlığı tercih edenlerdenim. Çok arkadaş olayının beni mutlu etmediğini anlayalı uzun zaman oluyor.

0|0
    0|0
  • ben yalnızlığı seviyorum .. insanlar boğuyor beni sıkılıyorum doğru düzgün konuşabilicek kimse yok artık nerdeyse

0|0
    0|0
  • olmak istediğim kişilikteyim yalnızım inan varya kimseyle uğraşacak durumda değilim

0|0
    0|0
  • Yalnizlik. Iyiler sıkıcıdır dostlari olmaz pek.

0|0
    0|0
  • dostlarımla geçirdiğim her saniye değerlidir :) hep onlarla olsam keşke :)

0|0
    0|0
  • yalnızlıktan bıktım ben. birçok değil, birkaç arkadaşla birlikte olmayı becereyim yeter.

0|0
    0|0
  • Adam gibi arkadaşım olmayacaksa yalnızlıgı tercih ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• neden bu tip sorularda hep iki uç nokta seçeneği sunulur?bir gün biri ortayı bulduğu an parayı kıracak demedi deme.

0|0
    0|0
  • kalabalıkları sevmem, çok seçiciyimdir

bu durumda farklı bir yere gidince yalnız oluyorsun ister istemez

yalnız başıma da idare edebilen biriyim

0|0
    0|0
  • A dedm ama canım sıkıldığında B iidir ..

0|0
    0|0
  • Tek başına plaj partisi yapamazsın bro =)

0|0
    0|0
  • Yalnız ama kafam esince de arkadaşlarımla dışarı çıkabileyim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...