Aranızda hiç hocaya giden oldu mu ?

evet arkadaşlar. aranızda hocaya giden veya da bir yakını gidip etkisini gören oldu mu ?

ben bugün gittim. nazar olduğunu düşünüyordum. annem de vardı yanımda ve hoca bende değil annemde "birşeyler" olduğunu onunda bana vurduğunu söyledi.

çok kalabalıktı. öyle böyle değil. ilk gelenleri okuyor, ikinci kez gelenlere "koruma" yazıyordu. ikinci gelenlerin korumasını yazıp yolladı. ilk gelenleri de bir arada okudu. küçük bir yer. tıkış tıkış oluyor. ve okumaya başlıyor. başlamadan evvel gözler kapalı eller dizlerde, birleşmemek üzere kalıyor bekliyorsunuz. ve hoca okumaya başlıyor. bu arada herkesde bir esnemeler felan başlıyor. ardından oğurmeler bağırmalar çığlıklar alıyor başını gidiyor. iki kadın deli gibi çığlıklar atıyordu. çok kalabalıklar diye bağırıyordu. hüngür hüngür ağlamaya başladı. titremeler ayaklarını yere vurmalar. yeterin bırakın artık ben, diye inlemeleri oldu.

böyle şeylere inanmazdım. ve bunları yaşadığımda sadece nazar var gidip okutayım diyen ben, manyak gibi geri döndüm. ve de bu arada muska yazdı. 5 gün kalıcakmış asla çıkarmıycakmışız 5 günün sonunda tekrar gidip tamamlaticakmışız. bu son yadığını da 3 yıl hiç çıkarmadan takip sonra eve koyacakmışız.

bu arada bu işlemleri yaparken kişi başı 20 tl alıyor. para istenilmiyor ama verirseniz de alıyorlar. suan o yazdığı koruma boynumda. çok korktum. endişelendim. hala da endişeliyim.

sizce onu takmalı mıyım? ve 5 günün sonunda tekrar gidip tamamlatmalı mıyım. ne dersiniz.?

• Hocalara inanırım
    50% (4)0% (0)44% (4)Oy Ver
  • Hocalara inanmam
    25% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Bir denemek lazım şekerim
    25% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Çarpılmadığına dua et gı
    0% (0)100% (1)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu hoca muhabbeti baya trend toplumumuzda.ölmeden önce yapılması gerekenler tap fayfında sürekli ilerleme kaydediyor.haliyle özellikle yaz sezonu dizilerin de bitmesiyle bunalan kadınların çeşmesi,bodrumu gibi bir şey hoca olayları.ben de düşünüyorum sakalı koyup,sende nazar var para istemez,post makinası var orada demeyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben daha ucuza okurum. Aile indirimi de yaparım:) Yapmayın arkadaşlar böyle şeyler. Bu tür ucuz film setlerine hâlâ kanan var mı? Bu çağda, ilime bilgiye en kolay ulaşılabilen bir çağda nasıl olur da çok kaba ve ucuz numaralara geliyorsunuz anlamıyorum...

Hacıya hocaya gerek yok (hem senin gittiğin hoca değil, esnaf). Felak, Nas Ayetel Kürsi bilmiyor musun? Onları okuyamacak kadar aciz misin? Sürekli abdestli dolaş, evden çıkarken koruyucu surelerini oku, biiznillah bişi olmaz.

2|0
    0|0
  • Türkiye'nin büyük bir kesiminin güvenini kazanan Acun bile survivor'u ciddi bir yarışma gibi gösterip arka planda kurgu yapabiliyorsa... Tanımadığın bir yerde tanımadığın kadınların çığlıklarının altında da bir kurgu olabileceğini göz ardı etmemek lazım... Ayrıca iki defa üst üste para vermeden dön bakalım... Tavır ne oluyor...

0|0
    0|0
  • Nazar haktır. Okunarak geçiyor fakat burada para söz konusu olunca, bu ahiretlik bir ilimdir. Dolayısı ile Peygamber efendimiz hadis-i şerifte " Kim dünya metaneti karşılığında ahiret ilmini satarsa, Cehennemdeki yerini hazırlasın." (Buhari) şeklinde buyuruyor.

0|0
    0|0
    • biz de mi günaha girdik )

• Keşke para vermeyip dediğimi demiş olsaydınız. Ama bundan sonra para alacağını biliyorsunuz ve bunun yasak olduğunu da biliyorsunuz, gitmemeniz en uygunudur.

• benden ırak Allaha yakın olsnlar.tırsarım öyle işlerden

0|0
    0|0
  • inanç meselesidir bu fakat koruma mudkası farklı birşeydir nazar farklı birşey 5 gün tak sorun olmaz fakat kendini fazla kaptırma düşünme yani üzerinde birşey olduğunu bir şey olmaz bir haftadan

0|0
    0|0
    • çok şükür yok da zaten. ama ordaki insanları görüdm çok korktum. bir de ne bilim. içim rahat değil ceyaln derisine yazdı sardı.

• öyle diyordu herkes :(

• boş ver herkezi sen canım,sana bir şey söyleyeyimmi öyle bir milletiz ki abartma konusunda şimdi senin hoca dediğin kişi sizin oralardaysa hocadır fakat dışarıdan ona böyle rahatsız insanlar gelir hocayla başlar muhabbet sonra bu adam dilden dile gider bir bakmışsın başka bir ilde cinci derler başka bir yerde haşa evliyaya kadar yükseltirler.

• Boşver sen hocayı mocayı sahtekar onlar hep.

Sen sık sık Bakara süresi 255. ayeti oku yani ayet-el kürsi'yi.

0|0
    0|0
  • b mantığıma yatmayan şeye inanmam:D.orda olaydım da o hocayı şöyle bir temiz döveydim ne vardı gerçi ordaki kadınlar saldırırdı ayrı mesele.at gitsin hatta hocanın suratına at al bunu ... de

0|0
    0|0
    • yaaa. yaşa da göriim seni. oraya gittiğimde gülüyordum. ayy bumuu okiicak üflicek diye. çıkarken zangır zangır titriyordum ama

• ya bırağ ya seni psikolojik etki altına almış bak herşey beyinde biter aslında ordaki beyinlerin savaşıdır mesela şu var beyinden çıkan enerji var hakkaten bu şekilde insanları etkileyebiliyorsun bu bir yetenktir herkes yapamaz onu.onun için öyle hissediyorsun salla gitsin

• 20 tl alıyorlar dıyorsun arkadsım ne saf ınsansın..bu şarlatanlara inanıyorsun

0|0
    0|0
  • Gittim ben ne yaptıklarını görmek için çok komik de şeyler yaşadım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hocalara inanırım

0|0
    0|0
  • yani nazardan korkarım düzgün hocalarımız da var sormak lazım onlara

0|0
    0|0
  • hocaya gitmedim hoca bize geldi :)

0|0
    0|0
  • Hayır, anneme kalsa zorla götürcekti

0|0
    0|0
  • ahahaha ben okuyayim bana gel 20 tl iyimis. saf misiniz ya.

0|0
    0|1

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...