En mutlu olacağınız günü anlatın.

geçmiş de olabilir ama en mutlu olacağınızı tahmin ettiğiniz günü anlatabilir misiniz?

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• herhalde bebeğim olunca mutlu olacağım seven ve sevdiğim bi eşim olunca güzel ve huzurlu bi hayata kavuşunca :)

0|1
    0|0
    • gizli olmasan en güzel cevap seççem tühh :P

• napalım:( gizlenmeyince de sürü kişi ekliyo onları silip uğraşmak yerine gzlenmeyi tercih ediyorum :D

Kızlar Ne Diyor 15

• sevdiğim adam evlendiğimizde bana hayırlı bir eş ondan olan çocuklarım hayırlı evlat olduğunda mutlu olurum şu sevdiğim bir hayırlı olsa saten oh oh

0|1
    0|0
  • Anne olursam.. o gün

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • sanırım anne oldugumda çok mutlu olacagım.

1|2
    0|0
  • :) her şey olursam ve olduğum yerde kalırsam, sessizliğe ulaşırsam sonsuz mutluluğa erişirim belki. dünya işlerine dalarsam ancak geçici mutluluklar yaşarım.

0|1
    0|0
    • fikrin ve zikrin hep aynı olur inşallah :)

• zaman demiştim. :) hep değiştirir ah şu zaman. =))

• :D işimiz var bu zamanla.

• eşim çocuklarım evde yemek sonrası sarılıp tv izliyoruz. Huzurlu bir ortam herkesin yüzü gülüyor.

0|0
    0|0
  • Doktor olduğum gün çok mutlu olacağım.

0|0
    0|0
  • ehliyeti aldigim gün

0|0
    0|0
  • Allahın izniyle anne olduğum gün çok mutlu olacağım.

0|1
    0|0
  • VIP olduğumuz gün olabilir, 9 Temmuz 2008 :(

0|0
    0|0
  • yeni evimi bi tutup yerleşeyim o yeter şimdilik

0|0
    0|0
  • Genel mudur olacagim zaman.

0|0
    1|0
  • Yurt dışında yaşayan eski erkek arkadaşımla yaptığımız tatil planını gerçekleştirmek en mutlu günümüz olabilirdi, ama maalesef hayat bize istediğimiz her şeyi vermiyor.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bir oğlum olmuş.kapının zili çalınıyor ve karşımda barcelona menejeri; "sizin oğlanı geçen gün konserve kutusu tekmelerken gördük,teknik feci!" diyerek transfer etmek istediklerini söylese on numara olur.

0|1
    0|0
  • Baba kelimesini duyunca...

0|1
    0|0
  • mühendis olmuşum 25-28 yaşımdayım litvanyaya gitmişim ve ordaki kızlardan biriyle evleniyorum herhalde böyle bir şey olur en mutlu olduğum gün ya da baba olduğum gün olabilir.

0|0
    0|0
  • iş sahibi olupta kendi paramı kazandığım zaman etrafımdakilere güzel bir akşam yemeği ısmarladığım gün olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • şu aralar gerçekçi olmaya çalışıyorum şu kpss derdini atlatayım ondan sonra kopucam zaten

0|0
    0|0
    • sınavdan sonra mutlu olacağını zanneden ölene kadar mutlu olamaz. :) yaşadım.gördüm etrafımda da. sınav derdi bitmez.her türlüsü var.

• Yakışır yakışır, hatta bir maserati ile orgazm yaşatır :)

• =) olabilir.hoş araba.

• tayyibin beyin kanaması gecirecegi gün

0|0
    0|1
    • sev sevme. destekle veya destekleme. bunlardan banane! ama insanların acısı seni mutlu ediyorsa, insan değilsindir. çekilsin gitsin diyebilrsin.böyle desen eleştirilemez.

• sen hiç ölmezsin inşallah.

• ondan önce inşallah

• Çocuğum olunca olurum diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • Şu iş hayatına hayırlısıyla istediğim bir meslek altında atılsam rahatlayacağım.

0|0
    0|0
  • Bir oğlum birde kızım olduğu günler 2günde olabilir ikiz olursa 1 gün olur tabi:)

0|0
    0|0
  • gamesliga ya 100 lira atıp onu 2 3 bin yaptığim gün dünyanın en mesud ınsanı olacam pampa :D

0|0
    0|0
  • evlendiğim gün olur

0|0
    0|0
  • Suzuki GSXR 600 White aldığım gün gerçekten mutlu olurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...