Nasıl davranırsınız ?

arkadaşlar diyelim ki bir çocukla cafede karşılıklı masalarda oturdunuz ama daha önceden trende kesiştiğiniz karşılaşdiğiniz ve onu size bakarken gördüğünüz bir çocuk bir daha karşılaştığınızda ne yaparsanız tepkiniz ne olur ? onun mu adım atmasını beklersiniz ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir durumda ilk hareketi yapıcak bir kadınla henüz karşılaşmadım böyle bir adımı da bu durumda kadından beklemek hayal olur bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatımda yolculuk sırasında 2-3 defa gördüğüm ve bakıştığım her insana yaklaşsaydım şimdiye Harem kurmuştum :D

1|1
    0|0
    • ben 2-3 defa değil bir kere yakaladım ilk görüşte aşk ve vazgeçemem kolay kolay ;)

• Hacı minibüs kullanıyor musun, kullanıyorsan hangi hatları kullanıyorsun belki denk gelmişizdir :D :D

• bütün olay sende bitiyo eğer sende çocukla tanışmak istiyorsan bir kaç kere gözgöe gelip tebessüm etmen yeterli ama sana kalmış yinede :)

1|0
    0|0
  • Önce bakarsınız sonrada " Sizi bir yerden tanıyormuyum, hatırlayamadım ...! " dersin..Çocuk zekiyse..ve Adıda Zekeriya ise arkası gelir zaten..

1|0
    0|0
    • :D hahaaa güldüm

• Ne güzel işte, üzmeyi herkes kolayca yapabilir, maarifet insanları gülümsetip güldürebilmekte...!

• Valla ben napcağımı bilemem öyle durumlarda..ters teper meper..yok yere rezil olmak var :D

1|0
    0|0
  • ne fark ederki cocuğa iki bakış attın mı direk masan da biter :D

1|0
    0|0
    • diyorsun ? ee sonrası napcam ? :D

• aşama 1 çoçuk masaya gelir oturabılırmıyım der halıyle sende tanısmak ıstedıpın ıcın oturabıleceğını soylersın aşama 2 :d tren muhabettıne girilir aşama 3 :D telefonlar alınır verilir :D

• haha aynen teşekkürler :D inş öyle olucak fazla havalı bişey ama ya :P

Kızlar Ne Diyor 3

• bişey yapmam. Nasılsa karşilasıyoruz deyıp zamana bırakırım :)

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam.

1|0
    0|0
  • ben ona imalı bakarım ama ilk adımı ondan beklerim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...