5 yıldır beraberiz, arkamdan söylenmedikleri laf damga kalmadı :(

sevdiğim adamla 5 yıldır beraberiz.ortada söz nisan olmayınca herkes peşimden koşuyor.yoruldum ciddi anlamda bi söz keselim diyorum.ama kimseyle muhattap olmadığmdada kaşar,onunla yatmayı planlıyordum ama kız o... vb.lflar kullanıyorlar çok yoruldum herşeyden çok bıktım.bin defa bişeyler yap dedim.adama dinletemiyorm.biri peşimden koştuğundada bana söylemediği laf kalmıyor.ben 22 erkek arkdsm 30 yaşında.face gibi şeyler asla ilşkmde muhatap almam.ama artık boğulmaya başladı.çıplak poz veren kızlarla konuşuyor.muhatap oluyor fotoğraflarına yorum yapıyor.ne yapmam aldatmam mı lazım boğuldum 5 senedr her kuralına uymaktan bıktım.sizce bitirip süründürmememmi lazım?

Güncellemeler:
+ yıllardır evlenelim demiyorum son 6 aydır.artık yetti kukla değilm ona göre oynuyorum..

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıl içinde evlenmiş olmanız lazımdı ayrıl gitsin. Flört dediğin 2 yıl olur maximum.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 5 yıllık bi ilişki hakkında konuşmak o kadar kolay değil ama sevgilin de ilişki yaşanılacak biri gibi durmuyor. evlilik çok önemli birşey. öncelikle böyle bir insanla evlendikten sonra yaşayacağın sorunları otur düşün tart öyle karar ver. ayrıca insanların düşüncelerine söylediklerine bakma. sen kendini bildikten sonra isteyen istediğini desin aldırma.

0|0
    0|0
    • 5 yılı söküp atamıyorum unuturum ama nasıl atıcam cok zor :(

• ben 2 yılı çöpe atmak zorunda kaldım. ama senin ki başka tabi 5 yıl çok uzun bir süre. herşey unutuluyor zamanla emin ol. daha gençsin çok daha guzel insanlar çıkar karşına. kendini harcama eğer bir gelecek göremiyorsan boşuna zamanını da harcama değmez.

• Neden siz kızların çoğunluğu kendilerine soğuk davranan ve ilgi sevgi göstermeyen erkeklere gidersiniz hacı ? Ayrıca aldatmak falan kendi adını çıkarmaktan ve kendi namusundan ödün vermekten başka bir işe yaramaz.Ve onunla yatma planı da ne demek, evlenmeden önce yatarsın evlenmezsen o zaman odun gibi kalırsın öyle.

0|0
    0|0
    • yatma planı? beni rahatsız edenler için söylüyorum.kabul etmedgm zaman.zaten o kızla yatacaktm diyorlar arkamdan .

• Ha pardon yanlış okumuşum o kısmı.Herneyse boşver 30 yaşına gelmiş daha kalıbına oturmamışsa bu saatten sonra üzülsende ölsende seninle evlenmek istemiyorsa ayrıl hacı.Dost acı söyler.

• 5 yıl içinde her yıl birbirinize karşı ettiğiniz iltifatları sayarsanız, sanırım en azından 3000 defadan fazla " Seni seviyorum", 5000'den fazla " Sensiz yaşayamam" 10.000'den fazla " Beni bırakma" gibi sözler etmişsinizdir. Yani bu rakamların hepsinin toplamında, birbirinize söyleyecek ve sizi birbirinize bağlayacak bir söz bırakmamışsınızdır. Bu saatten sonra evlenseniz bile, geriye bir tek çocuk yapmak kalır. Çocuk ta olunca, artık ne sevgi namına bir şey kalır, ne de eski günleri bulabilirsiniz. Cidden düşünecek olursanız 5 yıllık bir süre çok gereksiz ve uzun bir süre. Ben bu tür ilişkilerin evlilikle sonuçlandığına rastlamadım. Rastladıklarımda da huzuru bulanı görmedim. Belki de ben yanılıyorumdur.

0|0
    0|0
    • yılda toplamda 5 defa seni seviyorum dememiştr sayısını hatrlıyrm yanı.o soguk duruyor ama kopamıyrda kafam cok karısık

• sagol..tesekkur ederm yazdklrn ıcın

• Rica ederim

• Bu kadarcık bilgiyle 5 yıllık ilişki hakkında konuşmam. Etrafında tarafsız olabilecek sizi dinleyen birileri varsa onlarla konuş derim.

0|0
    0|0
  • yarın bırgun baska bırını bulur evlenırse daha kotu olur.en ıyısı bırak o dalalamayı

1|0
    0|0
  • seni zaten şu an garanti olarak görüdüğü için şimdilik daha iyilerini arıyor.o bulmadan bir an önce ciddiyetini belirt yoksa fişlendiğinle kalırsın

1|0
    0|0
  • 30 yaşına kadar bekar kalmış bir adamın evliliğe niyeti olduğunu hiç sanmıyorum.en son ailesinin bulduğu biriyle bir anda evlenip gidecektir , olan sana olacaktır.Ahada buraya yazıyorum..memleketi neresi tahmin ediyorum ama ?

0|0
    0|1
    • ahahaha akrabası falanmısın:) neresi?

• nasıl bi sebebiyet?

• nasıl bir sebebiyet sorusu absürt kaçmadı mı ? kendini bu duruma sen sokuyorsun diyorum

• sein ilişkin bununla hiç başlamamış ki...

0|0
    0|0
  • 5 yıl epey uzun bir süre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• seni cok iyi anliyorum. benim bir kac arkadasim ayni sorunu yasadi. o insandan kurtulmalisin kuzum.

eger bir iliskide kendini bu kadar kötü hissediyorsan neden bu iliskiyi sürdürüyorsun ?

bu adam seni elinde kukla gibi oynatiyor. 5 yildir her dediigne uymussun bundan sonrada böyle devam eder diye düsünüyor. elinde biri varya internetdede istedigi gibi takiliyor iste.

bence daha iyi birisine layik oldugunu anla ve bu iliskiyi bitir. ondan uzak dur. bulusma görüsme

eninde sonunda ne oldu falan diye gelecektir ozaman sende aciklarsin ondan sogudugunu.

gelmezese daha kolay iste. hafiften kurtulmus olursun.

eger kendini yaninda o insan olmayinca veya onunla görüsmeyince daha özgür ve rahat hissediyorsan birseyler yanlis demektir.

0|0
    0|0
  • ayrıl bence bu adamdan sana hayır gelmez değil beş yıllık 15 yıllık bile olsa. zaten adam olan seni bu kadar oyalamazdı çoktan evlenmiş olurdunuz seni senden çok düşünürdü sevseydi. uçkur düşkünü bir lale olduğu düşüncesindeyim. yaşın henüz çok genç ve daha iyilerini kalitelilerini bulabilirsin ona mecbur değilsin. bazen kangren olmuş bir organı kesmek tek çözümdür.

0|0
    0|0
  • bitir ve süründürme mümkünse bıraktığın yerde kalsın

0|0
    0|0
  • daha fazla ezdirme kendini.gereksiz bence.değer vermeyene ne kadar eğer verilirki.

0|0
    0|0
  • Bence bir an evvel ayrıl..Bu kadar netim çünkü anlattıklarından pek insan yerine koyulmadığını anlıyorum..Bu kadar değersiz değil senin hayatın..Aldatma düşme onun seviyesine, bitir ve hayatına bak..

1|0
    0|0
    • bende artık onu insan yerine koyamıyrm cok haklısın.

• Kimse senden kıymetli değil, doğru olanı yapman dileği ile..

• Neden hala boşa vakit geçiriyorsun bu adamla ?

0|0
    0|0
  • Çok bile dayanmışsın..

0|0
    0|0
  • Ayrıl sen.

0|0
    0|0
  • beş yıl evlenmeden flört etmek için çok uzun bir süre. bana yorum yapmak düşmez ama ...

0|0
    0|0
    • bu 5 yıllık zamandan cok sıkıldm zaten.cidden hatrlıorum 5 yıl oncesi cocukmusum.şu an genc bi kızım.evrim gecrdm ama adam hala akıllanmadı

• bak.

onunla büyümüşsün resmen. bir yere gitmiyorsa bitir. bu şekilde 10 yıl çıkıp da ayrılan ve saçma sapan bir moda giren arkadaşlarım oldu.

• Ayrıl kuzum sana bu adamdan hayır yok

0|0
    0|0
  • ayrıl bu ne boguldum boguldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...