Beşiktaş 3-2 Sivasspor. Yorumlarınız?

Beşiktaş 3-2 Sivasspor. Yorumlarınız?
Goller; Demba Ba (2), Olcay
Maçın ilk dakikalarında Beşiktaşın bir penaltısı verilmedi.
Demba Ba maçın adamı.
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/.../...164134_n.jpg

0|0
8|26

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu yil zirve bizimdir.

0|4
    0|0
  • Hem beşiktaşlı hem sivaslı olarak benim için sonuç pek farketmiyordu ama beşiktaş biraz daha önemli mutluyum ^^

0|2
    0|0
  • Demba elle mi cevirmis napmis izleyemedim

1|3
    1|2
    • bjk sürekli fakir ve şeref edebiyatı yaptığı için şampiyon olamıyor ve yine olmayacak geçen seneki gibi bizim maçta patlayacaklar =)

• Ona demedim ben asagidaki ismimi veremeden laf sokmaya calisana dedim😉

• herneyse @_Nemesis_

• Ankara'nın "BA" ları

0|0
    1|0
  • Demba Ba macin hakkini verdi fazla soze gerek yok:) bizim hakkimizdi biz kazandik :P

0|2
    0|1
  • Beşiktaş gösterdi büyüklüğünü :))

0|0
    0|0
  • ammannn banane :)

0|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 26

• Rakipleri eze eze yeniyoruz. bazi rzik cinconlular izlemeden elle çevirdi demiş ama verilmeyen penaltiya deginmemis bile

0|1
    0|0
    • Onlar doğruları söylemek yerine, işlerine geldiği gibi konuşmayı severler. Dün beyaz tyi basıp Ahmet Çakar'ı bıçaklamayı düşündüm bir ara.

• Ligin en iyi futbol oynayan takımıyız. Çok kaçırıp kalemize gelen ilk topun gol olması şansızlığını yaşıyoruz sezon başından beri. Hakem ilk yarıda penaltımızı vermedi, Cicinho'yu atamadı. Beşiktaş hakem sayesinde kazandı deyip ağlamasın boşuna diğer takım taraftarları biz bugün hakemide yendik çünkü.

1|2
    0|0
    • Bencede Beşiktaşın penaltısı verilmedi özette kırmızı dediğin pozizyon yoktu sanırım göremedim ama BA nın golünde elle müdehale var bence gol iptal edilmeliydi ama Beşiktaş bu maçı yine yenerdi ilk dakikalardaki pozizyonda penaltı ama doru. Bu sene hakemler şuana kadar Beşiktaş lehine alehine çok hata yaptı Fenerin genelde lehine yapıyolar dün olduğu gibi bizim ise şuana kadar ne iyi ne kötü standart gerçi pozizyon olmuyo ondanda bir dünkü golde hakkımız yendi ama sağlık olsun nediyelim.

• Verilmeyen penaltiya laf yapmayanlar dembabanin ucuncu bacağına takilmis

• Alayına mokoko :)

• Zevkli bir maç oldu sanıyorum skora bakılırsa evet pozizyonu gördüm penaltıyı es geçmiş önceki haftalarda Beşiktaş lehine verilen kararların etkisinde kaldı sanıyorum ama yanlış gördüğünü çal bence penaltı.

0|2
    0|0
    • Penaltı dışında Cicinho'yu maçın bitimine daha uzun süre varken ikinci sarıdan atamadı. Galatasaraylı arkadaşlar bunları söylemeyip Demba Ba'nın kalçasından sekip eline gelen topu söylüyorlar nedense. Eskişehir'in golü ofsayt diye verilmeyince burada tepki veren ilk kişiler sayımız çok olmasa da 3 4 kişi olsak da Beşiktaşlılardı. Bunu sende biliyorsun. Buradaki bazı Galatasaraylı arkadaşları anlamıyorum.

• Alakası yok. Çok alıngan gördüm seni :) Sen dünkü maçtan bahsedince konuyu maça getireyim dedim. Kırılma anıydı o an. Onu demek istiyorum.

• Beşiktaşlılar sevmez genelde Olcay'ı beğenmezler. Bende çok tartışırım iyi diye hatta. Diyorum ki Olcay gibi her yıl kanatta oynayıp en az 8-10 gol atacak oyuncu getirin o zaman haksız mıyım. Türkiye'de hangi takımda var kanat oynayıpta 8-10 gol atıp hemen hemen o kadar da asist yapan oyuncu. Bazen kıymet bilmiyoruz gerçekten.

• Kalede Tolga’sı,
    İlerde Demba Ba’sı,
    Orta Sahada Oğuzhan’ı,
    Senin Uğruna,
    Bak Yine Bu Senede,
    Düşeceğiz Yollara,
    Etmeyin Bizi Kalp Hastası,
    Motta Deli Mi Deli,
    Ondan Delidir Veli,
    Olcay Çıldırt Sende Bizi,
    Allah Aşkına,
    90′Da Goller Olsun,
    Tribünler Yıkılsın,
    Bu Taraftar Kanser Olmasın!

Bu sensin şampiyon :))

0|3
    0|0
  • Bu sezon icin türkiye de en iyi top oynayan takim besiktas..
    Evet cok cabuk goller yeniliyor ancak buna bir cözüm bulundugu taktirde besiktasi durdurmak imkansizlasabilir..
    Simdi herkes dicekki fakir edebiyati vb ancak hangi türk takimi 2 tane dünya capinda takima top oynatmadi ^_^

1|1
    0|0
  • ya mükemmel bir maç oldu dostum. fevkaledeydi. ligde adam gibi top oynayan takımız. o değilde kombinem var maça gidemedim iyi mi :D maçın kralına gidemedik hemde. kardeşim gitti staddaydı gerçi o yüzden sıkıntı yok. o gitsinde ben gitmeyeyim be. oğlum iyi ki Beşiktaş var l*n <3

0|0
    0|0
  • Kartalım gümbür gümbür geliyor Baba koyar Kartal coşar

1|1
    0|0
  • Demba

1|1
    0|0
  • Gsnin ve Fb nin yokluğunda bu sene belki Bjk şampiyon olabilir güzel futbol oynuyorlar sadece gol sorunu yaşıyorlar ve Slaven Bilic'e çok saygı duyuyorum adamın herşeyi gönülden

0|1
    0|0
  • Fenerli olarak Bjkye helal olsun liderlik hakkınız

3|1
    2|2
  • Geliyoruz adım adımm hersolukta senin adın şampiyonluk inan cok yakın haydi bastır BEŞIKTAŞIMM

2|1
    2|0
  • beşiktaş 2 maçtır beleşe kazanıyor hakemler sağolsun sonrada edebiyat yapıyorlar biz fakiriz fedaaaaa sie ordan

1|1
    3|3
    • Nasıl beleş kazandık anlatsana. İlk yarı penaltımız verilmedi ve Cicinho'yu atmadı. Nasıl beleş kazanıyor diyorsunuz anlamıyorum.

• beşiktaş sağlam top oynuyor helal olsun

1|0
    0|0
  • DEmbaaaaa zencin varsa 1 sıfır öndesin demektir kızlar :)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ikiden bir bitti mac orana bak yahu. d

0|0
    0|0
  • Arena Cehenneminden yine çıkamayacaksınız inşAllah !

2|2
    5|3
  • Galatasarayımla, Beşiktaş liderliğe oynar.

0|0
    0|0
  • farkını yarattı beşiktaşım

0|0
    0|0
  • Gökhan Töre Demba Ba muhteşemler..

0|0
    0|0
  • Sampiyonuzzzzz

0|1
    0|0
  • lidere egilin ulan ibineler :-D

0|0
    0|0
  • beşiktaş hak etti kazandı

0|0
    0|0
  • beşiktaşk bu sene inşallah şampiyon 4. yıldız bekleyenler kötü haber

0|0
    0|0
  • Koduk

1|1
    1|0
  • Sivas bitane daha atsaydı berabere bitecekti mac tespitim safrdkjhfg kdm :)

0|0
    2|3
Yükleniyor...