Bu sene sampiyon kim olur?

Bjk nin olma sansi var mi sizce

Güncellemeler:
Birazda sorulari cevapliyayim iyi aksamlar size

0|1
2198

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 97

• Daha 6 hafta olmuş liderler degişip duruyor hiçbirşey belli olmaz
    Herkes kendi takımını övebilir. Ve unutmayın ki Akhisar da kac haftadır birinciydi.

1|0
    0|1
    • Cok biliyomus gibi konusma akhisar sadece bir hafta birinci oldu

• ya surada birşey yazıyorum arkadaş gelmiş kafasına göre istatistik yapıyor
      kardeşim git 3 ve 4ncu haftalara bak bakalım kim lidermiş.
      ya kanıtla gelmiyorsun rezil ediyorsun kendini ya. bu mudur?

• Ligdeki en kaliteli kadro Fenerbahçede doğru yönetilirse şampiyon olur

2|2
    0|0
    • Kadrosu bozulsun:)

• Derin falan degil fenerde 3-4 senedir kadikoyde yenemiyor galatasarayi sizi nasil yenmistik pancu vardi kalede bjk

• geçen sezon 2. olun diye acıdık yenmedik bjkyi 1-1 kaldı sen onu hatırla önce :D

• galatasaray çok kötü durumda. dün ki galibiyet hiç kimseyi kandırmasın. fenerden kötü oynayıp yendiler. dün ilginçti.. beşiktaş da kolej takımı havasında. aslında Türkiyede hep görmek istediğim futbolu oynuyor. stadları olsa şansları daha da çok artardı.. bizimkilere de diego hiç iyi gelmedi. o hızlı takım havasından çıktık. ama geçen seneki hırsı ortaya koysak yeter. diego'yla da şampiyon oluruz.

0|0
    0|0
  • Şampiyon değişmez.
    Her sene ben olurum.
    O kadar!
    :)

0|0
    0|0
  • Kutsal portakal koyar GALATASARAY yıldızı takar ;-)

image.cdn.haber7.com/.../...825647020_h1087563.jpg

1|2
    1|0
  • Umut fakirin ekmeğidir derler bende bjk nin şampiyon olmasını istiyorum ama bu sene iyi futbol oynuyoruz inş sonu gelir

1|0
    1|0
  • İnş Galatasaray olur ama futbol kötü malesef.

0|0
    1|0
  • Benim gönlümün sampiyonu BJK

1|0
    1|0
  • Galatasaray

3|0
    4|7
  • Şampiyonluğun en büyük favorisi Fenerbahçe'dir. Türkiye'deki en iyi kadroya sahibiz. Ama bazı sebeplerden ötürü puan kayıpları yaşandı. Beşiktaş'ı çok beğeniyorum. Şampiyonluk bu iki takım arasında geçer. Galatasaray bu yarıştan kopucaktır. İyi futbol oynamıyorlar

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Bu sene Karakartalım olacak hayırlısıyla en iyi futbol takım ruhu kenetlenme bizde inanıyorum ki biz olacaz Dembaba :))

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın şansı büyük bir takımla maç yapana kadar bkz: geçen sezon Galatasaray maçı ilk 5 hafta rakiplerini darma duman eden beşiktaş Galatasaray'ın üzerinden geçmesinden sonra toparlanamadı.
    Bu sene şampiyonluk Galatasaray ve Fenerbahçe arasında ibre Galatasaray'a daha yakın ilerleyen haftalarda göreceğiz

0|0
    0|0
    • şu an beşiktaşa şans veren yorumcular arsenal ve tottenham maçlarına bakarak diyolar. Birde gsnin arsenal maçına bak istersen. Size göre arsenal formsuzdu ama bir kaç hafta icinde gsyi ne hale getirdi hepimiz gördük :D

• Aynı formsuz arsenalle iki maç yaptınız ve arsene wengerin salaklığı yüzünden zorladığınızı zannettiniz tottenhamın eşşekliği sayesinde beraberliği kurtardınız sezon sonunda buradayım :)))

• Futboldan sogudum eski fanatik bir galatasarayli olarak turkiye ligi icin her sene gereksiz bir yarisma oluyor bence kaltesizlik desen maksimum centilmenlik desen sifir ama dun derbi sasilcak derecede normal gecti sevindim ama vasat futbol vardi sneider olmasa gol de olmuyordu zaten.

0|0
    0|0
    • Dun gs seyircisini tebrik etmek lazim

• Fenerli futbolcular da bence hakediyor keske kadikoyde de ayni sakinlikte olsalar bence siddet futbolcularla biter tabi aziz yildirim mahmut uslu gibi adamlar da uzak durmasi lazim.

• Besiktas!

0|0
    0|0
  • beşiktaş daha önde ama umarım galatasaray.

0|0
    0|0
  • hazalımsı içimi açtın ne dmek var mı bee şampiyonuz allahın izniyle bak yendik yine lideriz bu sene şampiyon olcaz bende ölene kadar içip bagırcam

0|0
    0|0
    • Bende sampiyon olduğumuz gece cok bagircam ins:)

• inşallah olucaz başarmalıyız yapmalıyız bak fb dio ben takcam 4. yıldızı gs öyle ama şampiyon biz olcaz başımız dik yürüycez böle sokaklarda onlar sabah erken kalkcak işe gitceklerya ben işede gitmiycem bırakcam işi biz böle sabaha kadar sevincez hazal inan

• bjkde olabilir gs konya kasımpaşa sivas trabzon hepsi olabilir lig karıştı ama gönlüm ultrAslandan yana. d

0|0
    0|0
  • Fenerbahçemm

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    77

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...