Basenleri eritmek için ne yapalım?

Anneannemden aldığım bir öneri. Yan yatarak bacağımı aşağı yukarı hareket ettirecekmişim. Sizin başka öneriniz var mı? Hakikaten işe yarar mı? Bir de arkadaşlar ben istediğim kiloya ulaştım ama şimdi bu kiloyu nasıl korumalıyım? Yüzme işe yarar mı mesela. Yalnız çok kaslı olmak istemiyorum.

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu gördüm direk 3-5 kez tıkladım :D

Ben erkeğim mavi yazıdan belli olduğu gibi :D

Ve basenlerim maşallahhh yani :D

Boyum 1.80 Kliom 77 yani idealin idealinde gibi sayılırım.

Ama vücudun üst kısmı çok az yağ ve dediğim gibi basenler uçuyo :S

Bu da beni hem bodur hem kısa gösteriyo biraz :S

Bir de bu basenler kasa dönmeye başladı şu badici adamlara benzedim ya bi sıkıyom küt küt ediyo vurunca :D

Yüzmeye düzenli olarak olmasa da haftada 1-2 en az giderim ve dediğim gibi kas yaptım resmen yani bende işe yaramadı ana..ı satı...m :D

Ama kişiden kişiye değişebilir. :))

Bol şans :]

1|0
    1|1
    • :) moralini bozma kendini oldugun gibi sevmeye çalış :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Kalça eritme hareketleri link

Basen bölgesi için yapılan plates hareketleri link

1|0
    0|0
  • www.bodyrock.tv

1|0
    0|0
  • yüzerek abartı kas yapmazsın orantılı kas yapmış olursun yüzerken ve namaz kılarken :)) ilginc bır sekılde ınsanın butun kasları calısır adeta bır orkestra gıbı :) basenlerı erıtmek ıcın sadece lokal olarak calısmanı onerırım anneannen gayet guzel soylemıs :)

0|1
    0|0
  • Tek bir hareket önericem ve takır takır eriyecek yağlar. SQUAT ( ÇÖMELME) internette araştır. 2 haftada bacak ölçümü 56 dan 53 e düşürdü. Az yağ iyi antrenman ve sonuç .

0|0
    0|0
  • yüz bisiklete bin yürü koş sex bile zayflatır insanı

0|0
    0|0
    • İnceden verdin ayarı yani :D

• öyle yani Dr. öz izlemiyon sanırım bunları söylüyor adam ekmek kepekli cok tahıllı yemen lazım tatlı cok yemicen sebze yicen balık tavuk

• Sorunun sonunda kendin cevap vermişsin zaten... En etkili yöntem su jimlastiğidir. Bazı havuzlu spor salonlarında yapılmaktadır... Ayrıca selülite de çok iyi gelir...

0|1
    0|0
  • Yüzme yeterli olur. Yağsız diyet ile de desteklersen istediğin sonucu alırsın.

0|0
    0|0
  • link umarım işe yarar. saygılar ^.^

0|0
    0|0
  • Söyleyim basen olayı kilo değildir,onu vermen imkansız ne yaparsan yap olmaz Siyah bol etekler felan giy Vücudunu kapatıcı basenler çok iğrenç oluyo mümkünse görmeyim ben ıykk...

0|0
    1|0
  • yüzmeyle kadınların göğüsleri eriyormuş zaten bende trt de yüzme yapan profesyonel kadınları gördüm sanki erkek gibiydiler üçgen vücut :SS bayanlara voleybolla tenis çok yakışırıyor radwanska sharapova felan :DD

0|0
    0|0
    • anamm vucudumda tek sevdiğim tarafım göğüslerim o da giderse ben cok uzulurum ya:D başka spor düşüneyim ama voleybol nasıl nerde yapabilirim bilmiyorum:( tenis sevmiyorum:(

• tenis maçlarını izleyebilsen severdin acayip yorucu ve eğlencelidir ama voleybol için yok mu saha felan mahalleden kız takımını ayarla oda iyi spor yapta nasıl yaparsan yap

• basen eritmek için bence hulahop çevir, kilo korumak içinse imkanın varsa yüzme iyi fikir.. ;)

0|0
    0|0
  • Basenlerin kaç?

0|0
    0|0
    • erimeye başladıysa güzel gelişme, ama diğere tarafları da eritmelisin bence bu sefer basen küçük kalır, görüntü hoş olmaz :))

• uğraşıyorum:(

• iç bacak ve dış bacak egzersizleri ve bisiklet baya işini görür.

0|0
    0|0
  • spor yaparsan erir spor salonuna gidebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kaslı olmak o kadar kolay olsaydı..Spor salonlarında kıçımıza kadar terlemezdikk...Elinle sabit bır yere tutun(floor abduxcıon) dik pozıyonda önce sağ bacak ayak ucları karsıyı gosterır sekılde yana ac tekrar aynı pozıyona don bunu sağ sol ayrı 3 er set 15 kez yap ama cok yeterlı gelmeye bılır..

0|0
    0|0
  • Merdiven inip cıkmak lazım

0|0
    0|0
  • basenler için günde 50 kere eeen fazla deve cüce şeklinde oturup kalmalısın. diyetisyenim söylemişti.

0|0
    0|0
  • yüzmeyi önermiyorum çok kötü kas yapıyor bisiklette öyle. her sabah ip atla ya da yürüyüşe çık cardio aletleri olan parklar falan da var

0|0
    0|0
  • Exodus uun problemi bendede var bayr yukari cikmaktan basenler kasa dondu konuda uzman bir kisi yardim edebilirse cok memnun oluruz o basendeki kaslar gdermi ?

0|0
    0|0
    • kaslar metabolizmayı hızlandırır ve hızlı kilo vermeni sağlar. sıkıntı yok;)

• allah bana basen vermiş gerisini de ben koydum. skseler de yokedemem onu. senin de vücut tipin böyleyse hiç yorma kendini.

yürü koş,olabildiğince hareketli ol.

0|0
    0|1
    • kalça gene çok iticilik katmıyor ama basen ıyy çok kötü bir görüntü:( öyle deme ya bence eritilir sporla

• herkesin vücut tipi farklıdır. her metabolizma farklı calısır.

• isyan edecek kadar mı yaa görmek isterdim

• waw istediği kiloya ulaşan var!:(

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap .

0|0
    0|0
  • yürü yürü , koş koş

0|0
    0|0
  • hulohop diyorum

0|0