Çok kaslı biri kafa atsa?

Çok kaslı biri normal bir insana kafa atsa ne olur?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir Halt olmaz kafa darbesi sağ ayak ucundan alinan guce bakar ordan ne kadar güç alabiliyorsa o kadar kafa atabilir gerisi de hikayedir ha bacak kasi yapmışsa durum değişebilir elbette çünkü o zaman daha çok kuvvet almış olur

0|0
    0|0
    • evet bacakları, kolları güçlü kaslı olan birinden bahsediyoruz

• tek mantıklı cevabı sen verdin sağol kardeş

• Önemli değil

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Yumruk atsa olay farklı olurdu ama kası kafasında olmadığı için bişey diyemiycem.

0|0
    0|0
  • kafa atmanın kasla ilgisi olduğunu düşünmüyorum. kafa atma tekniğe bakar diye biliyorum

0|0
    0|0
    • teknik kolay zaten vurulan yer ve hız...

• dostum sen oraya kaslı bir adam kafa atsa ne olur diye sormuşsun. kaslı bir adamla güreş yapsam ne olur diye sormamışsın ki benim cevabımı kafa atmayla ilgili söyledim kafa bilindiği üzere en çok darbeyi burna yapar yani anlıycağın buruna atılan sert bir kafanın kaslarla alakası yok teknikle alakalı

• he tamam kardeş anlaşıldı :)
      Buruna evet sağlam bir kafa adamı siqertir :))))))))))))

• folloşof olur kafası

0|0
    0|0
  • kaslı adam güçlü olamasına rağmen rakibe bunu aktaracak yeteneğe sahip değilse hızı yoksa sadece genel kütlesinden ötürü denge bozar yıllardır dövüşüyorum birçok cılızın iriyarı adamlardan daha kuvvetli vurduğunu gördüm sadece kas pek birşey ifade etmez

0|0
    0|0
    • bu çok kaslı adamın 3 ayda boks yaptığını düşünelim...

• hayır kas yapmadan öncede 2 ay kick boks yapmış

• yahu 2 -3 -5 farketmez bu kadar süreyle hiç bir şey bilmiyordur ki kafa atmayı öğretmiyorlar dövüş sanatında ben 5 yaşından beri dövüşüyorum istediği kadar kaslı olsun hiç birşey ifade etmez isterse ronnie coleman kadar olsun ne kadar irileşmişse o kadar arıl kafa atacaktır çünkü kasları aerobik şekilde çalışmaya alışmamış

Yükleniyor...