İnternetten bir daha hoşlanmıyacağımı düşünürken neden tekrar internetten bir kızdan hoşlanıyorum?

Normal hayatta bir kızdan hoşlanırm ama konuşma gereği duymadığım için genellikle kaçarım ama internetten tanıştığım kişiler ile konuştuğumda anlaşabiliyorum buda onlardan hoşlanmama neden oluyor .. bu nasıl bir sorun :D

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Çevrende fazla arkadaşın yok bence

0|0
    0|0
    • çok arkadaşım var aslında .. özellikle kız çevremde geniştir.. iş yerimizden dolayı ve okuduğum okuldan dolayıda geniştir ama nedense .. fazla kurcalamıyorum ..

Kızlar Ne Diyor 10

• Belki de artık büyük konuşmak işinden vazgeçmeliyiz...

0|0
    0|0
  • pek normal degıl

0|0
    0|0
  • internette bir insandan hoşlanmanın neden ileri arasında ilk fiziksel özellikler gelmez..o insanın konuşmaları,düşünce tarzı,kelimelerle kendini anlatması...her şey sana farklı gelir..günlük hayatta konuştuğun insan belki seni bu kadar etkilemez,o kadar konuşma imkanı bulamayabilirsin..

0|0
    0|0
  • ben de google earthden çok hoşlanıyorum:(hem ismi hoş tınısı hoş:earth hem de bildiği şeyler şaşırtıcı:(

0|1
    0|0
  • Her anlaştığın kızdan hoşlanıyorsan ciddi bir sorun vardır bence:)

0|1
    0|0
  • normal hayattan hoşlandıklarınla konuşsan daha çok hoşlanırsın...

madem normaldekinden kaçıyorsun sanaldakinden de kaç o zaman :)

0|0
    0|0
  • bence abazılıktandır :D

0|0
    0|0
    • görüşüne saygı duymamak elde değil... :) sende haklısın . ama gerçeğe gelirsek verdiğim değer yargılarını konuştuğumuzda iyi yansıtıyorlar ... buda benim ona karşı düşüncelerimi değiştiriryor.

• yasaklar cekıcı..bende kim uzakta ondan hoşlanıyorum.

0|0
    0|0
  • Umutsuz Vaka

0|0
    0|0
  • negzel.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Hacı gerçekte buluşunca hayatının zindan olacağını anlayabiliyorsun.Ben defalarca Sakarya'ya gittim, internette tanıştığım hatun için.Boşver hoşlanma ;)

1|0
    0|0
  • internette daha rahat oluıyorsun, tamamen kendin olarak hareket edebildiğin için içten bir ses onun karşısında kendin olabildiğini dolayısıyla ondan hoşlandığını söylüyor.

0|0
    0|0
  • sosyofobiksin dostum.

0|0
    0|0
  • Sanal olan hic kimseden hoşlanmadım.ondan bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...