Kızların (bazıları için konuşuyorum) büyük çoğunluğunu maddiyaçı mı?

Kızların büyük çoğunluğu neden karşısındaki adamın arabasının anahtarına,okuduğu okula,işindeki statüsüne bakıyor.Ne yani adamın sevgisinin hiç mi değeri yok?Herşey maddiyat mı?Statü mü?Nedir yani ne... ?

Güncellemeler:
ya arkadaşlar elbette evi geçindirecek maddi gücü olmalı bundan bahsetmiyorum ben

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaş ile 25 yaş arasında ki kızlar maddiyata önem vermezler

çünkü öğrenmek istedikleri duygu aşk , sevgi vs gidi manevi duygulardır bakarlar ki

aşk karın doyurmuyor yada mücadele onları yorar maddiyata yönelirler

25 yaş üstü genelde maddiyatcı olur sonra yaş 30 gelir evde kalma sorunu ortaya cıkar ve ondan sonra da paçaları tutuşur

kadın maddiyattır bence maddiyata önem verir

istisnalar vardır muhakkak

2|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hani para nerde*-*

0|1
    0|0
  • arabasının anahtarına okudugu okula iş statüsüne bakmam ama niyetim ciddiyse evlenmek yuva kurmak istiyorsam ileriyi de görmem lazım evine yuvasına bakabilecek maddi gücü var mı beni ve cocuklarımı muhtac eder mi sıkıntı yasatır mı bunları düsünür hesabımı buna göre yaparım..

1|0
    0|0
    • tabi erkek sizi inek besler gibi beslemek zorunda bağlıyacan eve önüne yemi samanı vereceksin

• :D:D son kez koptum vallahi gardaaş

• yemiyorsa evlenme erkek dedigin bakacak tabi biz kadınlarda cocuk doguruyoruz önünüze koyuyoruz seviyorsunuz oh ne ala hiç sıkıntı cekmeden baba oluyorsunuz bizim ne cektigimizi bilen yok..neyse ben ne evlenir cocuk dogururum ne de kendimi inek gibi besletirim bu arada biz ineksek siz ne oluyorsunuz acaba...?

• KızLar DeğiL..

İnsanOğLu maddiyatçı maLesef...

0|0
    0|0
  • çünkü ilerisini düşünüyoruz. hadi diyelim ki evlendik yatlar katlar olmasa da evini geçindirmek önemli. ha bide kendi adıma konuşayım ben üniyi bitircem o lise mezunu olacak. yada benden düşük maaş alacak. bazı erkekler de bunu hazmedemiyor üzgünüm :)

0|0
    0|0
  • ileriye yönelik düşünülürse eğer sevginin yanında maddiyatta önemli.evine yuvasına bakabilmeli başkalarına muhtaç etmemeli

0|0
    0|0
  • Sevgi aşk önemli tabi ama maddiyatta önemli.

0|0
    0|0
  • hepsi öyle degil!

0|0
    0|0
  • evet öyle arkadasım:(( malesef dogru .. bunu hıc onaylamıyorum ama bende aynısını yapıyorum .. ama 18 22 yas arası kızlar genelde yle olmaz cunku gözlerı acılmamıstır

0|1
    0|0
  • aşıksa önemli değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum ben genelde çoğul kullanmam yine çoğul kullanmayacam.

Ama , banamı denk geliyor anlamadım sadece sevgili manasında değil , iş ortamında olsun , hayatta yeni tanıştığım kişiler bile , maddiyata önem veriyorlar.

Bir erkek para kazanmaya çalışıyorsa , o erkek erkektir.Para kazanmaya calısmayıpta boş boş geziyorsa , zaten o erkek değildir.

Burada önemli olan , sende para yok , sende var değil. Adam parasını namusuyla kazanmaya calısıyorsa , onunla evleninir , eğlenilmez.

Yok , boş boş oturuyorsa , ne bir işi ne bir mesleği , ne bilim.Geç yatıp geç kalkmayı seviyorsa.

Afedersin ? bunun neresiyle evleneceksin ?

Biraz düşünmek gerekir dostum.Sen boşver , maddiyata önem veren , eğlenilecek kişileri bulur ;)

Not: Gerçek aşkını 1 kez bulursun.Parayı herzaman bulursun ;)

0|0
    0|1
  • oerkeğin nasıl olduğunada bağlı biraz kalitesinede bağlı bakarsın kullanıp atabilirde yani..

0|0
    0|0
  • kadınları hayvan besler gibi düşün bağlarsın biyere önüne yemi samanı verirsin orda otarlar yavru verirler

0|2
    0|0
    • evii geçindirecek maddi güçmüş abi kadın maddi güc istiyorsa vecrecek yeri gelince dayağınıda yiyip sus pus oturacak ozaman yada anca beraber kanca beraber bu iş böyle.

• bazıları diye girip büyük çoğunluğu diye bitirdin daha başlamadan

0|0
    0|0
  • Parasız dönmez hiç bir şey öyle yapanlar akıllı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...